Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

visualizzazioni 12 746 639
3 900

BrunoOfficial
Commenti  
 • zuygj bnsv

  zuygj bnsv

  2 ore fa

  nni'na < ndi(he)na?

 • Elisa Seneku

  Elisa Seneku

  5 ore fa

  Kenge arixhinjshπŸ˜‚

 • Muazez Ceni

  Muazez Ceni

  8 ore fa

  Kenga me e bukur qe kam degjuar ksaj vere

 • marinela vasa

  marinela vasa

  22 ore fa

  Bruno: Me ty Nina
  Gocat: Kush esht Nina

  • Regdu Geht

   Regdu Geht

   18 ore fa

   Titi N'Durres Nina N'Tiron dhe kjo ver me kto dy kong mbaron.

 • Elona Lleshi

  Elona Lleshi

  Giorno fa

  kenga me e bukure qe kam degjeuar ndonjo here

  • zuygj bnsv

   zuygj bnsv

   2 ore fa

   Mirembrema, Ju Kendofte Shpirti Dhe Zemra, Respekt πŸ‘€πŸ‘πŸ™‹

 • lupo Manaro

  lupo Manaro

  Giorno fa

  Super

 • Nina Zyka

  Nina Zyka

  Giorno fa

  ju lumte goja per kengen e bukur.jeni te mrekullueshem.

  • Regdu Geht

   Regdu Geht

   18 ore fa

   Can someone translate pls. I fell in love with this

 • freskUS -

  freskUS -

  Giorno fa

  Super Bruno!

 • Shpetim Martini

  Shpetim Martini

  Giorno fa

  Kenga me pa pik kuptimi qe kam ndigjuar deri sot πŸ€”πŸ˜ŽπŸ˜’

 • Agim Hazizaj

  Agim Hazizaj

  Giorno fa

  sfd3

 • Shukri Trepca

  Shukri Trepca

  Giorno fa

  Kung

 • Magda Mparouta

  Magda Mparouta

  Giorno fa

  πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ₯°πŸ₯°

 • Smithers Ibra

  Smithers Ibra

  Giorno fa

  Super πŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘

 • Greta Myrteza

  Greta Myrteza

  Giorno fa

  Po jeni te tre bashke diet eshte hit

 • lori Janaqi

  lori Janaqi

  Giorno fa

  Hiti mΓ« i bukur i verΓ«s

 • Anjeza Dashi

  Anjeza Dashi

  Giorno fa

  πŸ‘πŸ‘

 • Taleb Mehmet

  Taleb Mehmet

  Giorno fa

  Ψ§ΨΊΩ†ΩŠΨ© Ψ­Ω„ΩˆΨ©.
  From TunisiaπŸ‡ΉπŸ‡³πŸ‡ΉπŸ‡³πŸ‡ΉπŸ‡³πŸ‡ΉπŸ‡³

 • Old Coins

  Old Coins

  Giorno fa

  Mirembrema, Ju Kendofte Shpirti Dhe Zemra, Respekt πŸ‘€πŸ‘πŸ™‹

  • Regdu Geht

   Regdu Geht

   10 ore fa

   Liked it without even listening to the song βœ… and wasn’t I right πŸ’ƒ

 • TIMCHO

  TIMCHO

  Giorno fa

  I go on holiday in Ksamil and this song was nonstop on the beaches 😍😍

 • Enca Queen ❀❀

  Enca Queen ❀❀

  Giorno fa

  Deksha πŸ₯°πŸ₯°πŸ₯°πŸ₯°πŸ₯°πŸ₯°πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜

 • xMiLY

  xMiLY

  2 giorni fa

  nina nina nina nianoooooooooooooo

 • Arta Prendi

  Arta Prendi

  2 giorni fa

  πŸ‘‘πŸ‘‘πŸ‘‘β€β€β€πŸ’«πŸ’«πŸ’«πŸ’₯πŸ’₯πŸ’₯

 • Artush Djartush

  Artush Djartush

  2 giorni fa

  Ξ₯πέροχο τραγούδι μπράβο.

 • Klema Dervishi

  Klema Dervishi

  2 giorni fa

  Kjo kenga esht shum e bukur esht kenga ime prefura😊😊😊

 • mxslegend

  mxslegend

  2 giorni fa

  🌊🌊🌈

 • alma osmani

  alma osmani

  2 giorni fa

  NinaπŸ˜…πŸ₯°πŸ₯°

 • Bobo flf

  Bobo flf

  2 giorni fa

  Faleminderit qΓ« i keni kushtu kang shoqes time Nina πŸ€πŸ‘Š

 • Lelo Pirja

  Lelo Pirja

  2 giorni fa

  Me eshte ber fiksim kjo kenge

 • Mira Baruti

  Mira Baruti

  2 giorni fa

  Flori Dashuri je β™₯️β™₯️β™₯️β™₯️shpirt πŸ’ŽπŸ’ŽπŸ’ŽπŸ’Ž

 • Valbona Demiri

  Valbona Demiri

  2 giorni fa

  Edhe mua sa me pelqen,dedikuar cupes time NinaπŸ₯°β€πŸ˜˜

 • Electro music Electro music

  Electro music Electro music

  2 giorni fa

  click on an English version maybe it might become an international hit

  • serdy ximi

   serdy ximi

   Giorno fa

   Can someone translate pls. I fell in love with this

 • Koshi Bora

  Koshi Bora

  2 giorni fa

  Bravo te gjitheveπŸ’•πŸ’•πŸ’•

 • Kristina Kita

  Kristina Kita

  2 giorni fa

  BukurπŸ’žπŸ’žπŸ’žπŸ’žπŸ’žβ™₯️β™₯️🌹

 • Lul Elezi

  Lul Elezi

  3 giorni fa

  Nina, nina,nina,ninaπŸ€ͺπŸ€ͺπŸ€ͺπŸ€ͺπŸ€ͺπŸ™‰πŸ™‰πŸ™‰πŸ™ŠπŸ™ˆ

 • Xhepa Miltion

  Xhepa Miltion

  3 giorni fa

  Super keng πŸ‘πŸ‘πŸ‘

 • ARBANISH-ILLYRIC FOLKTALES

  ARBANISH-ILLYRIC FOLKTALES

  3 giorni fa

  nni'na < ndi(he)na?

 • artur fejza

  artur fejza

  3 giorni fa

  E kam von ket kong ke makina sa bukur del sidomos kur je ne autostrad

 • Nertila Tringa

  Nertila Tringa

  3 giorni fa

  Bruno πŸ€πŸ’šβ€πŸ’œ

 • Rivelina Sula

  Rivelina Sula

  3 giorni fa

  Très jolie chanson bravo

 • Μirada Lezaj

  Μirada Lezaj

  3 giorni fa

  🀣🀣🀣πŸ₯°πŸ₯°πŸ₯°πŸ₯°πŸ™πŸ»πŸ™πŸ»πŸ™πŸ»πŸ™πŸ»πŸ€²πŸ»πŸ€²πŸ»πŸ€²πŸ»πŸ‘πŸΎπŸ‘πŸΎ

 • Kristjan Peta

  Kristjan Peta

  3 giorni fa

  kenga m vk e kesaj vere deri tani

 • Ndricim Maku

  Ndricim Maku

  3 giorni fa

  sa inat ju kan mer jahu plasen ziliqaret, haaa bravo cuna

 • Nevila Buci

  Nevila Buci

  3 giorni fa

  Kenga 2021 me e bukur e vitit

 • alma dajcaj

  alma dajcaj

  4 giorni fa

  Super 😍😍

 • Anxhela Koco

  Anxhela Koco

  4 giorni fa

  Kenge SUPER🀩🀩🀩

 • Mii.

  Mii.

  4 giorni fa

  Im from Poland and I love it πŸ₯°πŸ‘ŒπŸ‡΅πŸ‡± Albania ❀️‍πŸ”₯

  • Juljan Jack

   Juljan Jack

   4 giorni fa

   I love Poland GirlπŸ‡΅πŸ‡±β€οΈπŸ–οΈ

 • Dritan Hasani

  Dritan Hasani

  4 giorni fa

  Trio fantastiko.Bravo cuna.

 • Xhevrije Klecjo

  Xhevrije Klecjo

  4 giorni fa

  Wow so beautiful

 • kastriot Dodaj

  kastriot Dodaj

  4 giorni fa

  Qija ropt kosov shqipni vetem millionie klikime

 • Eri Selda

  Eri Selda

  4 giorni fa

  Shoom mir

 • Eri Selda

  Eri Selda

  4 giorni fa

  Bravo

 • linda198117

  linda198117

  5 giorni fa

  Hajde qazim sa ke hecur suksese

 • linda198117

  linda198117

  5 giorni fa

  Bukur qazim

 • linda198117

  linda198117

  5 giorni fa

  ???

 • InglΓ©s Tutorias

  InglΓ©s Tutorias

  5 giorni fa

  Can someone translate pls. I fell in love with this

  • Eri Selda

   Eri Selda

   4 giorni fa

   They live here

  • Eri Selda

   Eri Selda

   4 giorni fa

   I seen this place I live in cardiff when my parents where little

  • Eri Selda

   Eri Selda

   4 giorni fa

   I seen albina ye it is to

  • Marti

   Marti

   4 giorni fa

   That’s albanian music bro i m from Albania two

 • Lavdosh Hilaj

  Lavdosh Hilaj

  5 giorni fa

  Kenge shum e bukur πŸ‘πŸ‘

 • Armand Bali

  Armand Bali

  5 giorni fa

  Jeni te pa pare hallall cuna

 • Arber Torra

  Arber Torra

  5 giorni fa

  Super!Bravo tΓ« gjithΓ«ve!πŸ˜‡πŸ˜‡πŸ˜‡

 • Xbxhd Hhxbdhxj

  Xbxhd Hhxbdhxj

  5 giorni fa

  Rj ja

 • Julian Ziu

  Julian Ziu

  5 giorni fa

  Me ty nina nina nina nina ooooo

 • Beta Mzhika

  Beta Mzhika

  5 giorni fa

  Q

 • Masar Hoti

  Masar Hoti

  5 giorni fa

  KΓ©ng koti me te ardh me vjellΓ©! po pΓ©r budallenjΓ© qe nuk e kuptojn muzikene dhe artin eshtΓ© ne rregull..!

 • Anxhela Xhemollari

  Anxhela Xhemollari

  5 giorni fa

  ❀️❀️❀️

 • Lulzim Avdiju

  Lulzim Avdiju

  5 giorni fa

  Keng shum e bukur rrespekt te treve

 • Trip cosi

  Trip cosi

  5 giorni fa

  super ☝️

 • mllop aeet

  mllop aeet

  5 giorni fa

  I adore Flori, I love all his songs. Listening from England but I have a Beautiful Albanian boyfriend ❀❀😍😍

  • Albania

   Albania

   4 giorni fa

   Ca po thu ti, jeni single, martohemi bashke per letrate Angleze πŸ˜‚.

  • aswer huio

   aswer huio

   4 giorni fa

   kot esh perputhen nina me pelqen shume edhe une e dhe ne shtepi zerin te lart

 • Fred Nikla

  Fred Nikla

  5 giorni fa

  Nje kenge qe e ndegjoj 15-20 here ne dit,qe prej disa ditesh qe ndodhem ne Shqiperi sepse nuk e kisha pare qe ne fillim.

  • aswer huio

   aswer huio

   4 giorni fa

   Pershendesim gjith gocat me emrin 'Aristina' shkurt "Nina"πŸ˜β€οΈπŸ™ˆ

 • Ermal Loci

  Ermal Loci

  5 giorni fa

  Super kengeπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘Œ

 • Mariglena Asko

  Mariglena Asko

  5 giorni fa

  U dashurova shummmm me ket keng ❀love you

 • AliTheBleak

  AliTheBleak

  5 giorni fa

  Silenzio Bruno

 • Lili Cobaj

  Lili Cobaj

  5 giorni fa

  πŸ˜„πŸ˜„πŸ˜„πŸ˜„

 • Smart Boy

  Smart Boy

  5 giorni fa

  Best Song Deri Tashi πŸ˜„

 • Paolo Koci

  Paolo Koci

  6 giorni fa

  Ju lute Flori, Bruno, Kl

 • Eva Eva❀❀

  Eva Eva❀❀

  6 giorni fa

  πŸ‘πŸ‘πŸ‘β€β€β€

 • Arta Jahiri

  Arta Jahiri

  6 giorni fa

  keng e bukur me prek en β€οΈπŸ’‹

 • Ardit Turtulli

  Ardit Turtulli

  6 giorni fa

  πŸ˜„

 • Erjon Malko

  Erjon Malko

  6 giorni fa

  Bravo

 • Adelina kuqi

  Adelina kuqi

  6 giorni fa

  Bravo kΓ«ngΓ«πŸŽ€πŸ‘πŸ”₯

 • Nerilia Xekoen

  Nerilia Xekoen

  6 giorni fa

  Finally found a song with my name ~
  Good job, guys!

  • Nerilia Xekoen

   Nerilia Xekoen

   21 ora fa

   @Alt Altin Nina is Nina in all languages.

  • Alt Altin

   Alt Altin

   21 ora fa

   Ya buts it’s in a different language

  • Eri Selda

   Eri Selda

   2 giorni fa

   Is the contry

  • Eri Selda

   Eri Selda

   2 giorni fa

   AwwwwwwπŸ₯° this is Allbiania

 • Bengo

  Bengo

  6 giorni fa

  My Albanian gf brought me to this song
  Greetings from an Serbian Montenegrian guy :)

  • kastriot Dodaj

   kastriot Dodaj

   4 giorni fa

   😘

  • iris kamberi

   iris kamberi

   5 giorni fa

   Greetings back ❀

 • roudina

  roudina

  6 giorni fa

  🌟🌟

 • arta shoria

  arta shoria

  6 giorni fa

  SuperπŸ‘πŸ‘

 • Corrado Capo

  Corrado Capo

  6 giorni fa

  KengΓ« vari kr te 3 jeni vari kr pa lidhje

 • blue beach

  blue beach

  6 giorni fa

  NderkohΓ« Fationi, e di botΓ«rish qe do dalΓ« edhe kΓ«nga ime πŸ™„πŸ˜‚πŸ˜‚

  • blue beach

   blue beach

   5 giorni fa

   @aswer huio kiss from Bathore πŸ˜‚πŸ†πŸ†

  • aswer huio

   aswer huio

   6 giorni fa

   Great song kiss from japan πŸ˜ƒπŸ˜˜β€οΈπŸ’ƒπŸ’ƒ

 • Alketa Kurti

  Alketa Kurti

  6 giorni fa

  Bravo

 • Alketa Kurti

  Alketa Kurti

  6 giorni fa

  Kenge me e more ne bot

 • op_juli Aga

  op_juli Aga

  6 giorni fa

  Mu ka bo fiksim perdit nina nina

 • op_juli Aga

  op_juli Aga

  6 giorni fa

  Sa mpelqe kjo konga me rop shpieπŸ˜‚πŸ˜‚

  • Migena Dyle

   Migena Dyle

   3 giorni fa

   Cnrei

 • How to Get Info Albania

  How to Get Info Albania

  6 giorni fa

  Çëpo

 • Fanika Miti

  Fanika Miti

  7 giorni fa

  Super keng πŸ₯°πŸ₯°πŸ₯°

 • EvΓ  Rustami

  EvΓ  Rustami

  7 giorni fa

  Super keng

 • Sevgi SağlΔ±k

  Sevgi Sağlık

  7 giorni fa

  Bravo 🌟🌟🌟🌟🌟 e degjoj dhe e degjoj prap e degjoj dhe prap e prap e degjoj dhe perseri e degjoj πŸ€—πŸ€—πŸ€—πŸ€—πŸ€—

 • Rea Keqa

  Rea Keqa

  7 giorni fa

  rroni

 • Tom Gallone

  Tom Gallone

  7 giorni fa

  Ktu ska muzike, ka tallava porno low life katunarllik me shumice hahahahaha

 • Best Songs

  Best Songs

  7 giorni fa

  New Song '' Blero ft. Albos - Telenovela '' πŸ‘‰ https://www.youtube.com/watch?v=8nIAjhnjyu8

 • Xhesika Sharka

  Xhesika Sharka

  7 giorni fa

  Kjo esht kenga me e bukur bravo treshe fantastike 😍😍😍

 • kekooo bobo

  kekooo bobo

  7 giorni fa

  Super kengeπŸ˜πŸ‘

 • avemir dokollari

  avemir dokollari

  7 giorni fa

  😍🀩😚

 • Florete Leka

  Florete Leka

  7 giorni fa

  Fantastike nuk merzitem tu e ndigju 😍