Sinan Hoxha & Anxhela Peristeri - Puthje (Official Video 4K)

visualizzazioni 2 025 044
612

Produced by: Sinan Hoxha
Music: Marsel Gunga & 2Step
Lyrics: 2Step
Arrangement: Marsel Gunga
Production: Gravity Music
Mix & Mastered: Alban Furtuna
Video by: MaxProduction

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1KDiLd...
iTunes: music.apple.com/us/album/puth...
AcromaxMedia.lnk.to/Puthje/

Sinan Hoxha
Commenti  
 • ROVENA CELA

  ROVENA CELA

  8 giorni fa

  Shumë bukur super

 • Rigels Kaloshi

  Rigels Kaloshi

  8 giorni fa

  Sh bukur 👏👏👏👍👍

 • NASRO CHIBI Algérien

  NASRO CHIBI Algérien

  8 giorni fa

  ❤♥😍♥❤

 • Cela Erdion

  Cela Erdion

  8 giorni fa

  Alki❤❤❤💋💋💋💋💋❤❤❤❤

 • lani Lani

  lani Lani

  8 giorni fa

  Shume kenge e bukur Anxhela ky zhanri po te shkon.

 • Aleks Rushiti

  Aleks Rushiti

  8 giorni fa

  Anxhela, yes wonderful Anxela!

 • Barabara mateos Mateos

  Barabara mateos Mateos

  8 giorni fa

  Super

 • Besnik Topi

  Besnik Topi

  8 giorni fa

  Bravo shum e bukur kenga urim👏👏👏e dhe kompliminti te dyve

 • halime smajli

  halime smajli

  8 giorni fa

  💙💖👍

 • Aferdita bezhani salaj

  Aferdita bezhani salaj

  8 giorni fa

  C.fare jahti ?super

 • Rina Rexha

  Rina Rexha

  8 giorni fa

  Hallall te qoft ja ke qellu

 • Kozi Bregu

  Kozi Bregu

  8 giorni fa

  Bravooooooooo Sinan Hoxha. Te pershendes nga Italia 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Nadia Ruka

  Nadia Ruka

  8 giorni fa

  Shume bukur zemra ju kendofte ❤❤💋💋💥💥

 • TheKristinemarku

  TheKristinemarku

  8 giorni fa

  The top song 💪💪💪❤❤

 • Luk Kola

  Luk Kola

  8 giorni fa

  🥂💥👌❤❤

 • Albana Aliaj

  Albana Aliaj

  8 giorni fa

  Shume bukur,ashtu sic na kenaqet ne,ju kenaqte Zoti juve.Jeni 2💎💎👏👏🙏🙏✨✨

 • Fatos Pepa

  Fatos Pepa

  8 giorni fa

  Shum e bukur

 • Rita Dhrami

  Rita Dhrami

  8 giorni fa

  Anxhela je e si yll 😘😘🌻🌻🌻♥️

 • Xhesika Sharka

  Xhesika Sharka

  8 giorni fa

  Bravo shum e bukur kjo kenga anxhela ♥️sinan♥️

 • five stars

  five stars

  8 giorni fa

  Titulli I këngës do ishte më bukur "Hallall" dhe vërtet
  HALLALL të 2ve. E keni kall
  👏👏👏👏👏👏💥💥💥💥💥💥

 • Rixhi Caka

  Rixhi Caka

  8 giorni fa

  Na kish munguar 1 hit i till ne shqiperi , dhe sigurisht qe sinani sdo i linte shqiptaret pa 1 kenge te hajrit kete vit

 • Ana 2222

  Ana 2222

  8 giorni fa

  Bravo jeni yje te dy 🌹🌹🌹🌹🌹

 • Emilian Cala

  Emilian Cala

  8 giorni fa

  Uau Sinan Anxhela Jeni Yje⭐❤🌟💖👑

 • madonnazone

  madonnazone

  9 giorni fa

  ☺️

 • Donika Kodra

  Donika Kodra

  9 giorni fa

  Super keng bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇺

 • VV

  VV

  9 giorni fa

  Bravo anxhela & Sinan. ❤️🇦🇱🇽🇰

 • Jimin Mochi

  Jimin Mochi

  9 giorni fa

  Shum e bukur kenga ju lumt

 • Lumturi Qosja

  Lumturi Qosja

  9 giorni fa

  Bravò

 • Ely Ba

  Ely Ba

  9 giorni fa

  nc song

 • eduarta gega

  eduarta gega

  9 giorni fa

  Ju kendofte zemra 🌟🌟❤❤

 • Samira Hoxha

  Samira Hoxha

  9 giorni fa

  Jeni me te miret

 • Samira Hoxha

  Samira Hoxha

  9 giorni fa

  Bravo siete yje

 • Enkelejda Hysi

  Enkelejda Hysi

  9 giorni fa

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • FF TOSHKEZI

  FF TOSHKEZI

  9 giorni fa

  10000 puthje zmr mi falë ❤️❤️
  Ti hallall i ke hallelle ❤️❤️

 • Emanuel Zotaj

  Emanuel Zotaj

  9 giorni fa

  Luaj dhe rreziko

 • Çukur

  Çukur

  9 giorni fa

  (Teksi i Këngës⬇️)
  Tymin, po ma nxjerr tymin
  sa here synin, po ma lun synin
  1 milion pythje zemer mi fale
  ti hallall i ke hallalle
  Maje, maje veten se m'kalle
  e vdiqa, pasha ty
  zemer hajde, dale kadale
  mos u knaq me sy.
  Me fatin do luaj rulet Ruse
  ndoshta qelloj
  zemer po du me rreziku, sonte
  le te gaboj
  Tymin, po ma nxjerr tymin
  sa here synin, po ma lun synin
  1 milion pythje zemer mi fale
  ti hallall i ke hallalle
  Tymin, po ta nxjerr tymin
  sa here synin, po ta luj synin
  1 milion pythje zemer mi fale
  ti hallall i ke hallalle
  Dale, dale frymen ma nale
  dashni, o dashni
  zemra me ty, m'ka ra n'halle
  ti m'ke bo magji.
  Me fatin do luaj rulet Ruse
  ndoshta qelloj
  zemer po du me rreziku, sonte
  le te gaboj
  Tymin, po ma nxjerr tymin
  sa here synin, po ma lun synin
  1 milion pythje zemer mi fale
  ti hallall i ke hallalle
  Tymin, po ta nxjerr tymin
  sa here synin, po ta luj synin
  1 milion pythje zemer mi fale
  ti hallall i ke hallalle
  Tymin, po ma nxjerr tymin
  sa here synin, po ma lun synin
  1 milion pythje zemer mi fale
  ti hallall i ke hallalle
  Tymin, po ta nxjerr tymin
  sa here synin, po ta luj synin
  1 milion pythje zemer mi fale
  ti hallall i ke hallalle

 • Gigliola Antonucci

  Gigliola Antonucci

  9 giorni fa

  Ooo Simano 1 fare jeni me kete kongen.💥💥💥

 • mimoza gjermani

  mimoza gjermani

  9 giorni fa

  Shum bukur zemra Ju kendoft dyve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱👏👏

 • Suada Berdufi

  Suada Berdufi

  9 giorni fa

  🔥

 • Vera Muho

  Vera Muho

  9 giorni fa

  E bukur faleminderit fantastike

 • Florinda Amelia

  Florinda Amelia

  9 giorni fa

  Super Kong⭐⭐🔥🔥😘😘

 • Voka 1966

  Voka 1966

  9 giorni fa

  Të dy .... 🌹🤴❤👸🌹

 • Diana Kulli

  Diana Kulli

  9 giorni fa

  Dy yje 🌟🌟🌟🌟

 • FARSHER TV

  FARSHER TV

  10 giorni fa

  NICE SONG AND WONDERFUL VEW THANKS 4SHARING

 • Beqo Leka

  Beqo Leka

  10 giorni fa

  Kjo po që është këngë 😍🇦🇱🔥

 • Amdi Destani

  Amdi Destani

  10 giorni fa

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Ela SINANI

  Ela SINANI

  10 giorni fa

  Super hit ⭐⭐⭐💞💞💞

 • Shyqyri Dekavelli

  Shyqyri Dekavelli

  10 giorni fa

  Bukur shume kenga. Bashkepunim perfekt

 • Lorinda Rrahmani

  Lorinda Rrahmani

  10 giorni fa

  💍💍💍💍

 • ana alba

  ana alba

  10 giorni fa

  kjo po qe eshte hit 💥💥💥 fare bravo Sinan & Anxhela na knaqet me kere kenge te mrekullueshme 👏👏👏👏👏

 • Bali Ajet

  Bali Ajet

  10 giorni fa

  Super 2021🔥🔥

 • Irma Banaj

  Irma Banaj

  10 giorni fa

  bravo ju lumte goja ju kendofte zemra se me kenaqet

 • sabina doka

  sabina doka

  10 giorni fa

  I love this 🥰

 • *Stella*

  *Stella*

  10 giorni fa

  zemer po dua te rrezikoj sonde😋🙄💎❣🎼🎼🎼🎼😉🤞

 • Albanianwarrior23

  Albanianwarrior23

  10 giorni fa

  Albania keeps getting better every year... and its so beautiful....

  • Lina Hoxha

   Lina Hoxha

   8 giorni fa

   😍

 • ani ani

  ani ani

  10 giorni fa

  👏👏👏👏👏

 • Rozalita

  Rozalita

  10 giorni fa

  20,7,2021 👏👏👏👏👏👏👏🙋‍♀️

 • Adil Shpata

  Adil Shpata

  10 giorni fa

  Bravo .Jeni te mrekullueshem..

 • Mandy's_Music

  Mandy's_Music

  10 giorni fa

  Wooo!you^re on fire!!💥💥 Have you heard of Sessions? I think you will kill it there!

 • Diana Telegrafi

  Diana Telegrafi

  10 giorni fa

  🇦🇱🙏❤️Ju lumteeee ⭐️Shumeeeee Shumeeee e bukuroooo 🍁Ylli muzikes 🌸Anxhela Peristeri 🔥Superr 🍁Sinann Hoxhaa❤️

  • Lulzim Popshini

   Lulzim Popshini

   9 giorni fa

   👏🤵👌

 • Γιουστιν Τοτσι

  Γιουστιν Τοτσι

  10 giorni fa

  Shum bukur me sukses

 • lupo Manaro

  lupo Manaro

  10 giorni fa

  Suksese mreti suksese elle biondes bravo ragazzi

 • onuri Xhylani

  onuri Xhylani

  10 giorni fa

  Suksese

 • Rudina Ndrecka

  Rudina Ndrecka

  10 giorni fa

  Cfarè zèri te bukur qè ka Sinan Hoxha 🔝

 • Lyuben Dino Tsvet

  Lyuben Dino Tsvet

  10 giorni fa

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Negi Ushe

  Negi Ushe

  10 giorni fa

  Super keng

 • El Za

  El Za

  10 giorni fa

  Missed u so much Sinan the best bring joy in our life

 • Mimosa Hassani

  Mimosa Hassani

  10 giorni fa

  Cute 🥰

 • Hajrie Kelmendi

  Hajrie Kelmendi

  10 giorni fa

  Ju urojme shume Suksese edhe ju kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💫💫💫💫💫💫💫❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Esma Kryemadhi

  Esma Kryemadhi

  10 giorni fa

  Ooo Tironci im te kendofte ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌟🌏🙏🙏🙏🙏dhe Anxhela 🌟🌏

 • Matilda Mema

  Matilda Mema

  10 giorni fa

  Bravo suksese lart e me lart ishalla

 • Uğurcan Anik

  Uğurcan Anik

  10 giorni fa

  Love from Turkey!🇹🇷❤ Queen of Eurovison❤❤🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  • Marsel Cela

   Marsel Cela

   10 giorni fa

   From Albania 🇦🇱🇦🇱🤩

 • Jurida Xherri

  Jurida Xherri

  10 giorni fa

  Shume e bukur bravo qe te dy

 • Fatjon Dervishi

  Fatjon Dervishi

  10 giorni fa

  Suksese te dy jeni mrekullushem 💋💋 🤙👏 ju pershendes nga elbasan👋

 • Andi Bllana

  Andi Bllana

  10 giorni fa

  Po ku je mor sinan se ke pas hum fare kto koh

 • Riza Barruku

  Riza Barruku

  10 giorni fa

  ❤❤

 • Linda Kurtaj

  Linda Kurtaj

  10 giorni fa

  Shum bukur kenga
  😍👍😍👍👸🏻🤴🏻👋🏼🥰🥳🥳🥳

 • Festim Kurti

  Festim Kurti

  10 giorni fa

  Oti je legjenda e muzikes sinan hoxha

 • Sara Hajrullahi

  Sara Hajrullahi

  10 giorni fa

  Wow super hit 😁

 • Vasilika Muzhaqi

  Vasilika Muzhaqi

  10 giorni fa

  super kenge bravooooooo💋💋

 • Ελενα Σαρικα

  Ελενα Σαρικα

  10 giorni fa

  Suksese !! Hit !Super kenga Bravoooooo !!Sinan Hoxha dhe Anxhela Peristeri !!🙏🙏❤️❤️

 • Ardjana Sulejmani

  Ardjana Sulejmani

  10 giorni fa

  Anxhela 🌟 Suksese

 • elena xhika

  elena xhika

  10 giorni fa

  Suksese

 • Real Shqipe

  Real Shqipe

  10 giorni fa

  Super 👌

 • Fairy Kaitlyn

  Fairy Kaitlyn

  10 giorni fa

  Thanks god a new song with Sinanin.

 • Ionut Nechita

  Ionut Nechita

  10 giorni fa

  :)

 • Juljan Rama

  Juljan Rama

  10 giorni fa

  👏👏

 • Ela Celiku

  Ela Celiku

  10 giorni fa

  🌷

 • Lisus Albania

  Lisus Albania

  10 giorni fa

  Stili jot i ri me pelqen shum edhe kenget ke te mrekullushem 🤩🤩😍 Te lumt

 • Ndricim Koromani

  Ndricim Koromani

  10 giorni fa

  👏👏👏

 • Age Biblekaj

  Age Biblekaj

  10 giorni fa

  Suksese e gjitha te mirat 🙏🏻🍀

 • pamela Hyra

  pamela Hyra

  10 giorni fa

  Super keng bravo te dy😍😍😍

  • Emilian Cala

   Emilian Cala

   8 giorni fa

   Dy Yje⭐❤🌟💖👑

 • Giipsy Sheejj

  Giipsy Sheejj

  10 giorni fa

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Nik Nik Deda

  Nik Nik Deda

  10 giorni fa

  Super hit 💣💣🔥🔥

 • Anhel Milaqi

  Anhel Milaqi

  10 giorni fa

  Bashkpunim perfekt shum bukur kenga.

 • Vic Haslli

  Vic Haslli

  10 giorni fa

  Jua honksha zemrat

 • Eduart Gjergji

  Eduart Gjergji

  10 giorni fa

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • olti kolnekou

  olti kolnekou

  10 giorni fa

  Super 👏👏

 • ariu shqiptar

  ariu shqiptar

  10 giorni fa

  Anxhela juve jeni si Diell te pervolon fare😍

 • Vani Matoshi

  Vani Matoshi

  10 giorni fa

  Cool song 👍