Anila Mimani ft Altin Sulku - A t'ka marr malli (Official Video) | Prod. MB Music

Pubblicato il 16 lug 2021
visualizzazioni 1 421 313
490

Produced by: Marenglen Boja
Lyrics: Anila Mimani & Marenglen Boja
Video: MaxProduction
Make Up: Rozana Cepele
Editing & Color Grading - SAMI LEKA

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: marenglen_b...

Follow Anila Mimani on:
►Instagram: anila_miman...

Follow Altin Sulku on:
►Instagram: altin_sulku

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2YiFUE...
iTunes: music.apple.com/us/album/a-tk...

MB Music
Commenti  
 • Ervis Myqelefi

  Ervis Myqelefi

  13 giorni fa

  Kur kendon Anila se cte jep jep 1 ndjesii bobo te prek telat e zemres ... Imagjino sikur te bente 1 balad me shkumbin ismailin sa lot do pikonin nga syt e te dashuruarve ... Shum suksese te 2ve ...

  • Joel Ajasllari

   Joel Ajasllari

   4 giorni fa

   11111111111111111

  • te dua shpirt

   te dua shpirt

   5 giorni fa

   super duet sa here qe e degjoj dicka me mungon ne shpirt

  • te dua shpirt

   te dua shpirt

   5 giorni fa

   super duet sa me pelqen kjo kenge e kam degjuar 10 here deri tani

  • F. SADJA

   F. SADJA

   9 giorni fa

   😂

  • unknown 19

   unknown 19

   10 giorni fa

   shm e vertet

 • david lamcja

  david lamcja

  13 ore fa

  zera qe te kujtojn nostalgji 🤌

 • Irena Musai

  Irena Musai

  20 ore fa

  Fantastic 😍😍

 • Andi Armando

  Andi Armando

  Giorno fa

  Anila me e mira ne bote e pa zevendesushme

 • kilicberkcan 34

  kilicberkcan 34

  Giorno fa

  BRAVOOOO ♥️

 • Ela Myrteza

  Ela Myrteza

  Giorno fa

  Sa e bukur kjo kenge 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍😍😍😘😘🤩😍

 • Ina Bukri

  Ina Bukri

  Giorno fa

  Amon tprek telat e ❤️të dy jeni shum të mir sidomos Anila perfekt

 • iris gjura

  iris gjura

  2 giorni fa

  https://www.youtube.com/watch?v=mJb1mOpjzcI

 • Marinela Mehmeti

  Marinela Mehmeti

  2 giorni fa

  Sa mire qe u riktheve me zerin tend te mrekullueshem Anila

 • EDISON DRAMOLLI

  EDISON DRAMOLLI

  2 giorni fa

  Shum keng e bukur komplimenti e suksese

 • Roze SINANI

  Roze SINANI

  2 giorni fa

  Perfekt song

 • luljeta Kolaj

  luljeta Kolaj

  2 giorni fa

  Shume kenge e bukur anila me nje ze shume te embel.

 • Adelina kuqi

  Adelina kuqi

  2 giorni fa

  🇦🇱🤝🇽🇰✔️🎤👏

 • Lejla Mahmutaj

  Lejla Mahmutaj

  3 giorni fa

  Shum keng e bukur dueti shkelqyqer beavo👏👏👏👏👏😍😍😍😍

 • Armand Demollari

  Armand Demollari

  3 giorni fa

  Te lumt Anila e Tini. Po mjeshtri vllai I'm Maringlen Boja I ka duart e arta. Suksese

  • MB Music

   MB Music

   3 giorni fa

   Flmm vllai 🙏🙏🙏

 • Aurora Di Bono

  Aurora Di Bono

  3 giorni fa

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • roberto

  roberto

  3 giorni fa

  Sa keng relaksuse 😊

 • sandra m

  sandra m

  3 giorni fa

  please text anybody? ❤

  • sandra m

   sandra m

   3 giorni fa

   text of the song

 • Gigi Ciprian

  Gigi Ciprian

  4 giorni fa

  Talent

 • Zecrom Yt

  Zecrom Yt

  4 giorni fa

  Bravo si gjithmone kengetaret e mi te preferuar 😍

 • Nertila Sheta

  Nertila Sheta

  4 giorni fa

  Të jesh nga berati anila dhe mos të kesh këtë zë

 • Nertila Sheta

  Nertila Sheta

  4 giorni fa

  Wwwaaaawwwwwww

 • lorenc caku

  lorenc caku

  4 giorni fa

  Mirëseardhje për ty bukuroshe si gjithmonë zëri jote i veçantë dhe I ëmbël

 • zafiris zafiris

  zafiris zafiris

  4 giorni fa

  Për këto ditë që vuaj jeni ilaci im jeni të përsosur 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Anisa Geri

  Anisa Geri

  4 giorni fa

  Fantastike super ♥️♥️♥️♥️♥️
  Po e nje keng me Shkumbinin do ishte super Anila 🌞🌞🌞

 • Brunilda Tefa

  Brunilda Tefa

  4 giorni fa

  Bravo shume bukur testi, muzika, zeri Altinit e Aniles .e degjoj shume here ne dite kthe e perkthe 🥰

 • Florenc Hodi

  Florenc Hodi

  4 giorni fa

  Super kenge bravo super duet hit hit

 • lu lu

  lu lu

  4 giorni fa

  thjesht te mrekullueshem😘😘

 • anonim

  anonim

  5 giorni fa

  👌👏👏👏💃

 • Arsen Stojku

  Arsen Stojku

  5 giorni fa

  Super kenge bravo 🥰🥰

 • ami l

  ami l

  5 giorni fa

  Shum.ze.te.embel.ke.anila.dhe Me.altini prefekt.suksese.prsh nga tetova

 • ami l

  ami l

  5 giorni fa

  ❤⭐🔥🔥🔥🔥⭐❤

 • Monica Kojtari

  Monica Kojtari

  5 giorni fa

  Dynjeres te mbrekullueshem qe kendojn e na i bejn diten te bukur shum faleminderit anila e altin sulku❤❤❤❤❤❤❤🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🧡🧡🧡🧡🧡💗💗💗💗💗💗💗💗💝💝💝💝💝💖💖💖

 • shpresa Odei Dahen Kamil konja

  shpresa Odei Dahen Kamil konja

  5 giorni fa

  O Zooot kush mka dal Bravo na kthyt ne koh te bukur ju du fooort tkeni shendet

 • Juljana Metaj

  Juljana Metaj

  5 giorni fa

  Shume kenge e bukur

 • Ejona kajo

  Ejona kajo

  5 giorni fa

  ky zeri aniles automatikisht te con shume pas ne vite o vlla !!

 • Dj Nikolla

  Dj Nikolla

  5 giorni fa

  Mjafton t'i punoje Marigleni dhe cdo gje perfect..!!

 • Ela Myrteza

  Ela Myrteza

  5 giorni fa

  😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍

 • Ela Myrteza

  Ela Myrteza

  5 giorni fa

  😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍😘😘🤩🤩😍😍

 • Kledi Uku

  Kledi Uku

  6 giorni fa

  😢😢

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  6 giorni fa

  Ke ze briland sukses

 • Lira Shabaj

  Lira Shabaj

  6 giorni fa

  Gorgeous song love you guys 💞

 • Denisa Dhana

  Denisa Dhana

  6 giorni fa

  Kjo kenga te jep forcen tu thuash halleve " te befsha m...."
  Bravooooooooooooooooo

  • Ask to seduce Miss

   Ask to seduce Miss

   6 giorni fa

   Po Ku je o anila mimami se na knaqe zmr o dashuri

 • Riklejda Mecaj

  Riklejda Mecaj

  6 giorni fa

  Cdo keng jotja te sheron zemren 💖🥰🥰🥰

 • Ani Eni

  Ani Eni

  6 giorni fa

  Ohhh Anilaaaa sa te kam dashur me kenget e tua jam rritur , me pelqen shum zeri jott

 • floreta hakrama

  floreta hakrama

  6 giorni fa

  Super 👏👏

 • arlinda nasto

  arlinda nasto

  7 giorni fa

  Kenge super 👏👏👏 bravo na kenaqet me zerin dhe interpretimin 👏👏

 • Ilda Gjura

  Ilda Gjura

  7 giorni fa

  Ckemi

 • Ilda Gjura

  Ilda Gjura

  7 giorni fa

  Hahahah

 • cleast 67

  cleast 67

  7 giorni fa

  Amon ça zoni ka dhe kjo anila me te dridh 🤣🤣❤️

 • OJ NUBE

  OJ NUBE

  7 giorni fa

  Super

 • Liza Gjoni

  Liza Gjoni

  7 giorni fa

  Iyiu

 • alketa gjata

  alketa gjata

  7 giorni fa

  O yjeee 💥💥👌👌

 • koiun dwrru

  koiun dwrru

  7 giorni fa

  Ke ze briland sukses

 • Erinda Poda

  Erinda Poda

  7 giorni fa

  Jeni te mrekullueshem te dy na keni hap syt me kete super keng , nuk e mbajm mend sa her e kam degjuar . Me shum ta degjoj me shum me pelqen .bravo

 • Ela Vlore

  Ela Vlore

  7 giorni fa

  Super keng 💖

  • koiun dwrru

   koiun dwrru

   7 giorni fa

   bukur

 • Ani Ani

  Ani Ani

  7 giorni fa

  Po Ku je o anila mimami se na knaqe zmr o dashuri

 • Majlinda Ferhati

  Majlinda Ferhati

  7 giorni fa

  Cmendem per ket gengen jeni perfekt te dy

 • Nurie Thomo

  Nurie Thomo

  7 giorni fa

  Bravo sa bukur 👏👏👏👏

 • Danjela Barolli

  Danjela Barolli

  7 giorni fa

  Super jan dy kengetaret e mi me te preferuar bravo sidomos anilen se ndroj me asnje nga keto te tanishmet kengetare

 • Jam Ilire

  Jam Ilire

  7 giorni fa

  Muzik tallava

 • Artush Djartush

  Artush Djartush

  7 giorni fa

  A good duet. Bravo

 • Emiona Bici

  Emiona Bici

  7 giorni fa

  Jam ne pun rastesisht u futa ne you tube po degjoj kete keng x te dhjeten her ,edhe se jam lark keget e Aniles me bejn te djehem ne vendin tim.
  Zeri yt me mbush plot me emozione.

  • chding zuure

   chding zuure

   7 giorni fa

   Anila

 • Emanuela Mani

  Emanuela Mani

  7 giorni fa

  Suksese Te dyve ne jet Dhe kudo 🌷🌷🌹🌹☀️

 • Malvina Nazeraj

  Malvina Nazeraj

  7 giorni fa

  Sa bukur dhe e thjesht Anila Mimani , 👏 qe te dy , suksese me tejshme patrioti im Altin Sulku !

 • Anjeza aliki alice siore

  Anjeza aliki alice siore

  7 giorni fa

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️👏👏👏👏👏🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝

 • Николай Гочев

  Николай Гочев

  8 giorni fa

  ❣️❣️❣️🌹🌹🌹

 • ARTI Zaka

  ARTI Zaka

  8 giorni fa

  Bravo bravo ca zerin kishin si floro🎤

 • kristjana gjergji

  kristjana gjergji

  8 giorni fa

  Shume suksese
  Te dy jeni te mrekullushem
  Ju pershendes

 • Jesica Jesica

  Jesica Jesica

  8 giorni fa

  Shum kombinim I bukur me za te bukur te dy 👌 super

 • Gea Toli

  Gea Toli

  8 giorni fa

  bukur

 • Ariana Ramadani

  Ariana Ramadani

  8 giorni fa

  Ich libe sises lied

 • Ilir Muharremi

  Ilir Muharremi

  8 giorni fa

  Super kenge. 🔥🔥🔥 si gjith kenget e tjera te Aniles .Complimenti!!!

 • Alba musa

  Alba musa

  8 giorni fa

  Super super duetto jeni te bukur si vet kenga complimenti 🎊🎊🌟🌟♥️♥️

 • Best Papi chulo

  Best Papi chulo

  8 giorni fa

  Bravo

 • Nila Nila

  Nila Nila

  8 giorni fa

  Vallaj ja keni lujt telat me kte kenge!!
  Ooo Anila je fantastike, vetem me Altin Sulkun bej duete, se jeni ne te njejten zhaner muzike!!!
  Ju rujt Zoti

 • Gentjan Plaku

  Gentjan Plaku

  8 giorni fa

  Perfekt urime

 • fredi ladi

  fredi ladi

  8 giorni fa

  Anila

 • ahmed Soummar

  ahmed Soummar

  8 giorni fa

  supper

 • LOVE ALB

  LOVE ALB

  8 giorni fa

  Ka lezet ti degjosh keta dy zera te embel,100 probleme te kesh per nje moment i harron❤❤👍👍👏👏

 • Xhuljo

  Xhuljo

  8 giorni fa

  ❤️❤️

 • Arlind Tafa

  Arlind Tafa

  8 giorni fa

  Ca jan kto budalliqe

 • Alin Cocău

  Alin Cocău

  8 giorni fa

  Frumoasă melodia

 • ea gamesplay

  ea gamesplay

  8 giorni fa

  Muzik e bukur bravo

 • Bledi Korce

  Bledi Korce

  8 giorni fa

  Me ne fund një kenge qe te kenaq veshet..Bravooo

 • Dashnor Spaho

  Dashnor Spaho

  8 giorni fa

  Suksese kudo ju pjek zeri shum

 • Ava Muca

  Ava Muca

  8 giorni fa

  Shum keng e bukur

 • gtoss chddy

  gtoss chddy

  8 giorni fa

  Ke ze briland sukses

 • Don

  Don

  8 giorni fa

  Rregullone linkun spotify keni fut xhavita

 • Dorina Hadhidri

  Dorina Hadhidri

  8 giorni fa

  Wow sa bukur ju kendofte zemera 👏👏

  • gtoss chddy

   gtoss chddy

   8 giorni fa

   Super 💥💥💥💥💫💫🔥🔥🔥🔥

 • katy

  katy

  9 giorni fa

  sa e bukur ekam degjuar shum here sweet voices 🥰

 • Spartak Hyseni

  Spartak Hyseni

  9 giorni fa

  Bukur shume

 • Paulo Kiko

  Paulo Kiko

  9 giorni fa

  E perkryer si kenge dhe si kengetar super 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • SILVER43562

  SILVER43562

  9 giorni fa

  Super kenge dhe super duet👏👏👏👏

 • Blerina Deda

  Blerina Deda

  9 giorni fa

  Qe sa fillon kenga te kenaq bravo super

 • dueeh nyyu

  dueeh nyyu

  9 giorni fa

  Shume kenge e mire! ❤️

 • leonard lika

  leonard lika

  9 giorni fa

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Kostadina mylli

  Kostadina mylli

  9 giorni fa

  O lali lali sa mire ma ze gjumi djalin me zerin tuaj

  • dueeh nyyu

   dueeh nyyu

   9 giorni fa

   Anila Perl.

 • Jemmy Lala

  Jemmy Lala

  9 giorni fa

  Anila,fiksim i koheve te vjetra,ze melodioz.
  Altini,depertues ne zemer.
  Te dy alternim mrekullish !

 • Ida Qerim

  Ida Qerim

  9 giorni fa

  Suksese ze i embel kenge prefekte