Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

Pubblicato il 19 feb 2021
visualizzazioni 2 834 542
5 415

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

DIEZ MUSIC
Commenti  
 • Megi Lusha

  Megi Lusha

  Kush me mendim si mu ?????😾😾😾😾A eshte kjo kenge koti

 • Megi Lusha

  Megi Lusha

  48 secondi fa

  Shum kott👎👎👎

 • Aldi H

  Aldi H

  5 minuti fa

  1 Jave 2,8 Mln Views, 2021 Me Shenja T'kijametit 🤯

 • Arsim Kryeziu

  Arsim Kryeziu

  18 minuti fa

  Shum e mir melisa vęç vazhdo me karrieren ju dojna shum melisatoret😙😙😙😙😙😙

 • Koshi Bora

  Koshi Bora

  18 minuti fa

  Bravo melisa dhe une quhem melisa
  Bravoooooooooo💓💓💓

 • Ermina Celhaka

  Ermina Celhaka

  42 minuti fa

  Bravo melissa

 • Leonardo i

  Leonardo i

  53 minuti fa

  Ndrro iher brekt se ike gris pastaj kendo

 • AMARDA BUTRINT

  AMARDA BUTRINT

  57 minuti fa

  Super keng . MELOSA YOU ARE A BEST . Vazhdo jeshtu . 😍😍😘😘

 • Leonela Shehu

  Leonela Shehu

  Ora fa

  Super ❣💥💥💣❣💙❣💙💙💙💙

 • Alsi Agolli

  Alsi Agolli

  Ora fa

  Diss top channel hahahahahahah

 • Santino Hasani

  Santino Hasani

  Ora fa

  Super pidhi

  • Santino Hasani

   Santino Hasani

   Ora fa

   Je

 • eljona hysenaj

  eljona hysenaj

  Ora fa

  ❤️❤️❤️❤️

 • Valbona Muca

  Valbona Muca

  Ora fa

  Kur do te xjerresh muzik te re

 • Kim Jisso

  Kim Jisso

  Ora fa

  Ahhh moj dole prej perputhen per te bere kenge per qefin tend.Te gjithe besuam se u lidhje me fationin pastaj me Mevlanin.Madje te dalluan per nuse shtepie. PO KUSH DO TE TE MARRI TASHI SE DOLE TRADHTARE EDHE ESHTE KARRIERA JOTE DHE VENDOS TI.PO TEK PERPUTHJA NA ZHGEJEVE MOJ ZJEBSE

 • weebaboba

  weebaboba

  2 ore fa

  Edhe Juli ta kalon ty mi

 • Saber Memia

  Saber Memia

  2 ore fa

  Vallai tetona jan tkqia oj melis po ma e keqja o sindi e sara vec ti je ma e mira 😇

 • Sabjanmustafa Sabjanmustafa

  Sabjanmustafa Sabjanmustafa

  2 ore fa

  Do bejn qe te gjith keng ata te perputhes se skan lek te xjerin gocat per takim 🤣

 • Endrijus Shaliu

  Endrijus Shaliu

  2 ore fa

  Pu pu te gjith kengetare ca behet kshu

 • Astrit Brami

  Astrit Brami

  2 ore fa

  Shume bukur Melisa😘😘😘😘

 • Vera Peca

  Vera Peca

  2 ore fa

  Wow that is cool

 • trp matriks

  trp matriks

  3 ore fa

  Getat e gjshes

 • Kajla official

  Kajla official

  3 ore fa

  https://youtu.be/ZdCMZyv84Dg super mesazh ne ket vidjo like dhe subscribe per me shume vidjo

 • Mr.mrs. Halili

  Mr.mrs. Halili

  3 ore fa

  Melisa veq vazhdo

 • Valeria Qyli

  Valeria Qyli

  3 ore fa

  Melisa bravo une jam fansja jote bravo♥️♥️

 • Naldi rina

  Naldi rina

  3 ore fa

  Hit melisa luana

 • Andrea Hoxha

  Andrea Hoxha

  3 ore fa

  👏

 • Fetahu Dallandyshe

  Fetahu Dallandyshe

  3 ore fa

  Ssuper

 • Ilda Skendo

  Ilda Skendo

  3 ore fa

  💜❤️

 • Bruno Shkurti

  Bruno Shkurti

  4 ore fa

  Cdokush mund te marr nje mikrofon dhe nje kamer dhe mund te kendoj per qefin e vet kjo sdo te thote qe esh kengtar profesionist apo i mire ,

 • besi besi

  besi besi

  4 ore fa

  Wreyrurururuturuuuwueurruueuu😀😃

 • Elvisjahaj Elvisjahaj

  Elvisjahaj Elvisjahaj

  4 ore fa

  Kush e ka rrejt qiken qe din me kendu haj haj🤦‍♂️

 • besi besi

  besi besi

  4 ore fa

  2tejrjrhfufitigdfffff21😀😃

 • besi besi

  besi besi

  4 ore fa

  😁😅🖤

 • Elona Laska

  Elona Laska

  4 ore fa

  U ul ne shtrat tu prit Andin
  '' '' Bravo nusja ime '' ''
  Po un ktu🐈

 • Nato Lyrics

  Nato Lyrics

  5 ore fa

  Kur u be dhe kjo kengetare ropt! Roft autotuni 🤣🤣🤣

 • Deopreso Liber

  Deopreso Liber

  7 ore fa

  Wtf is this fenomene shqiptare

 • tony spahiu

  tony spahiu

  7 ore fa

  Sapo vrava veten kure degjova kete kenge

 • Ndricim Petku

  Ndricim Petku

  11 ore fa

  Kur del konga tjeter?
  Boje i kong zhvesh ta shofim sa shikime merr

 • 14K FOTIS

  14K FOTIS

  11 ore fa

  Kur te kap 5 minuci nga ai emisioni shkerdhat

 • Hope New

  Hope New

  12 ore fa

  Shqiperia ka shume kengetare pa talent mos shani Melisen po ato qe shume vite mbeshteten na publiku kote si Nora Istrefi ose Xhensila kot pantalent

 • Kejsi Xhika

  Kejsi Xhika

  12 ore fa

  Ca ka kry kjo mo😂😂

 • Kavaja Music

  Kavaja Music

  13 ore fa

  21 000 disslike.

 • Juli Samurri

  Juli Samurri

  13 ore fa

  Ore mir qe do e nderroj venin po ku do shkoj,pika qe si bie ka dal si kremvice e tymosyr🤣🤣🤣

 • bigboss bigboss

  bigboss bigboss

  13 ore fa

  Oj pordhavce rroten e senit tond cullak e paske qit ,e te doket tyyyy mir ik shporru fena niher ..

 • Ensari Cari

  Ensari Cari

  13 ore fa

  O kalle kalle o shqipe melisa ne perputhen bravo te qoft

 • Artur Koci

  Artur Koci

  13 ore fa

  Me vk keng dhe me vk melisa bobobo te degjosh nje keng te till te streson diten

 • kiki kiki

  kiki kiki

  13 ore fa

  Oj melis ne perputhje le nam po ketu i hoqe fare moj po ke cip ti apo jo apo mjafton te behesh kengetare se breket i heqim fare

 • Ana

  Ana

  14 ore fa

  Po kjo paska qen kengetare🤔

 • Alex Marjanaku

  Alex Marjanaku

  14 ore fa

  Sipas nje studimi te fundit shumica e vetvrasjeve jane kryer pasi kane degjuar ket keng 😐🤣

 • Erbs Tonin

  Erbs Tonin

  14 ore fa

  Shum kurv bravo suksese

 • Bitri Xhevi

  Bitri Xhevi

  14 ore fa

  Hajde Melisa hajde je shkarravin komplet

 • Antonio Godaj

  Antonio Godaj

  14 ore fa

  When i sow I say its a great song but when I listen is a fuckink song

 • Toni Albanian

  Toni Albanian

  14 ore fa

  Ik o femer kare u bane ti kengtare

 • SIDEMAN SMALL 2

  SIDEMAN SMALL 2

  14 ore fa

  Kjo tjetra n perputhen u fut vtm pr fam
  T ishte fut pr lidhje do ishte akoma si mevlani ose t tjeret q kan qy ne fillim!🙄

 • eda Eda

  eda Eda

  15 ore fa

  Nje gje nuk kuptova te ky klipi ne fund pse u shtri apo u lodh😂😂😂

 • Filma Filma

  Filma Filma

  15 ore fa

  🤮🤮🤮ku di kjo

 • TUPAC 2PAC

  TUPAC 2PAC

  15 ore fa

  Mafia__al ☝️👑

 • Eri Boja

  Eri Boja

  15 ore fa

  😂😂kjo qe shajti julin I tha shko neper shpella 🤦‍♂️me mir nje person mali
  Se sa nje si ty 🐸bretkos kanali😂😂

 • Ledion Selmani

  Ledion Selmani

  15 ore fa

  MELISA LLESHI

 • Ledion Selmani

  Ledion Selmani

  15 ore fa

  Ja ke kaluar mevlanit për këngët

 • Albi YT

  Albi YT

  15 ore fa

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Scroll31

  Scroll31

  16 ore fa

  Me mir kendon linda morina
  Spo tallem jo -

 • Kuspa Barjam

  Kuspa Barjam

  16 ore fa

  Je yll 🏅melisa 😍😍

 • Samela Isaku

  Samela Isaku

  16 ore fa

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Melisa Lleshi111

  Melisa Lleshi111

  16 ore fa

  Pershendetje! Kjo është faqja ime e vërtete Melisa Lleshi111.Ju falenderoj për këngën time qe kam bërë që jane mbi 2M shikime....Ju dua. Thanks for 2,6M. Are so great
  SUBSCRIBE! ON MEE😊

  • Dionisi Zefi

   Dionisi Zefi

   2 ore fa

   Get this liked by the creator and then I will believe you

 • Klevjo Kullsi

  Klevjo Kullsi

  16 ore fa

  Flitet se kjo keng do cohet ne ato vende ku ka grumbullime

 • Aurel Rusi

  Aurel Rusi

  16 ore fa

  Fatjoni left the chat

 • Aferdita Shima

  Aferdita Shima

  16 ore fa

  👑👑👑👑

 • Fetije Morina

  Fetije Morina

  16 ore fa

  😍❤💝

 • Pëllumb Dema

  Pëllumb Dema

  16 ore fa

  Tkoft Melis

 • Pëllumb Dema

  Pëllumb Dema

  16 ore fa

  Hallalll

 • Xhesi Xhey

  Xhesi Xhey

  16 ore fa

  Të kam shpirt 😍😍😍😍

 • Xhesi Xhey

  Xhesi Xhey

  16 ore fa

  Të dua Melisa

 • Valeria Zyberi

  Valeria Zyberi

  17 ore fa

  very bad dress 😠😠😠

 • LOYAL

  LOYAL

  17 ore fa

  17 shkurt /Tayna ft Flori - Magdalena - 57mij like 2,1mij komente
  19 shkurt /Melisa - U kry - 60 mij like ,8,8 mije komente
  EXCUSE ME 🤯🤯🤯

 • ALB VIDEO YT

  ALB VIDEO YT

  17 ore fa

  1:23 Te gjith cunat 🌴

 • Besart Besart

  Besart Besart

  18 ore fa

  O melisa shum mir e ke bo je zemra jem

 • Noar Rahmani

  Noar Rahmani

  18 ore fa

  O melisa na e shpife

 • Elidona Dona

  Elidona Dona

  18 ore fa

  Melisaaaa ik zhdukuuuu

 • Klea Klea

  Klea Klea

  18 ore fa

  Kercimet e ben shume te bukur a I mesova kenget dhe kercimin melisa

 • Indrit Jahaj

  Indrit Jahaj

  18 ore fa

  70% pidhi jasht
  25% ceni qeni ceni meni venin
  4% diss
  1 % muzik

 • Klea Klea

  Klea Klea

  18 ore fa

  Shum bukur melisa je fansa ime

 • Refs Tv

  Refs Tv

  18 ore fa

  kush eshte me mu melisa ka vajt tek perputhen per fame dhe kur te fillonte "kengetare" te kishte klikime.

 • ttiranafieri ttiranafieri

  ttiranafieri ttiranafieri

  18 ore fa

  Për kë e ke na bo ktë?

 • Ardian Hoxha

  Ardian Hoxha

  18 ore fa

  O zot Melisa ti je e madhe

 • Kristiana Doncauda

  Kristiana Doncauda

  18 ore fa

  ❤❤❤❤❤❤

 • Maltisa Demaj

  Maltisa Demaj

  18 ore fa

  SHUMË BUKUR🥰🥰

 • Ediona Mani

  Ediona Mani

  18 ore fa

  I ❤️U

 • Liri Lamce

  Liri Lamce

  18 ore fa

  E ke qar me lot😂😂😂

 • Edison Kacani

  Edison Kacani

  18 ore fa

  Po Kari Po BRRRRRAAAAAAVOOOO🤦‍♂️

 • Bona Bona

  Bona Bona

  19 ore fa

  0melisa saer të kam thën se gjdo njeri kur të shef ty jabon 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Arjan Myftaraj

  Arjan Myftaraj

  19 ore fa

  Ne fakt kengen nuk e ka kenguar melisa nuk eshte zeri i melises ne fakt kengen e ka ber per fatjonin

 • Eglantina Topollaj

  Eglantina Topollaj

  19 ore fa

  Yll fare muzika super

 • Don Xhoni

  Don Xhoni

  19 ore fa

  Jetojm ne nje koh ku pidhi perdoret si strategji klikimesh🤣🤣🤣

 • Xheni Zere

  Xheni Zere

  20 ore fa

  Vl kenge , dhe vk kengetare

 • Nikolina Tota

  Nikolina Tota

  20 ore fa

  Qknpoodggcsetyhcsdgjhhhhfccbbjjkkjfsaxbhf💋❤️

 • klevis dehima

  klevis dehima

  20 ore fa

  💛💛💛

 • Ardit Krasniqi

  Ardit Krasniqi

  20 ore fa

  Balic fare

 • Global Sport

  Global Sport

  20 ore fa

  Like kush ka ardh me pa getat e grrisme

 • Tekst Shqip

  Tekst Shqip

  21 ora fa

  Gjak nga veshet qr ca keng kari 🥵