Varrosi - Flamma (Official Video HD)

Pubblicato il 2 apr 2021
visualizzazioni 2 041 567
897

Text: VARROSI
Video: ALIZIE

Varrosi OTR
Commenti  
 • Niti Kacaj

  Niti Kacaj

  24 minuti fa

  Ja ke qi rr.. 💪💪😎

 • Edmir Jupa

  Edmir Jupa

  Ora fa

  Nese e ke pas per marinin ske bole me shku aty .
  Me ate shamin te koka sikir gabel indie

 • Flogert Zykaj

  Flogert Zykaj

  Ora fa

  Kush e lexon kete koment e ruajt Zoti dhe kush eshte duke agjeruar ja lehtesoft Zoti.

 • Lorian Smulja

  Lorian Smulja

  3 ore fa

  👌👌👌👌👑❤️❤️❤️❤️❤️❤️👑👑👑👑

 • Alberto Luka

  Alberto Luka

  4 ore fa

  ia u qive bythen bro

 • X-Person

  X-Person

  5 ore fa

  E shikoni ju otkaristat dhe me wiewsat jeni katastrof... ec aty don xhoni 😂😂

 • ele ktrical

  ele ktrical

  6 ore fa

  asniher pablo dybala sbohet LEGJEND SI MALDINI

 • Alex Press

  Alex Press

  7 ore fa

  This shits gona end careers haha

 • 1124 2114

  1124 2114

  8 ore fa

  2milly💯❤

 • geraldo_386

  geraldo_386

  9 ore fa

  Hit em up shqip

 • FF KLEJDI

  FF KLEJDI

  9 ore fa

  0:42 big kik
  1:13 escobar

 • SHZ CRIMINAL

  SHZ CRIMINAL

  11 ore fa

  2 million 🔥🔥🔥

 • Arvanitet illir

  Arvanitet illir

  18 ore fa

  Ev Ev te lumt, ja ke than ni ren te forta, krejt e ke kall si te ishe kan i Komaranti.

 • M M

  M M

  20 ore fa

  ahhahahhaa qfar reperi je shum i fort ama fatkeqsisht ti edhe repi je shum larg haver tingujt e zonit si mu kan npodrum te bertit a me pre qet bostan ik haver shko flejt masi ke shpi midis londres ec more shko qije at non se ky repi jot esht shum larg ndaj ktynve reperave qe ke bah diss une qudita ku e morre ket guxim per dis a tka than ai buza si viqi lopes apo ec haver grai llades qaty midis londres ose ajde merr lektyr ne kosov per rep se dialekti yt i repit esht vaka te femra hyhyhyhyhhy llaka llaka ik more qije nonen shko mytu

 • Miranda Laski

  Miranda Laski

  20 ore fa

  Gold ✨

 • Ardi Korce

  Ardi Korce

  21 ora fa

  Thjesht pa fjal hallall

 • jani muska

  jani muska

  21 ora fa

  Ti kendon tamam si Lek Plepi

 • Zhozef Zhozef

  Zhozef Zhozef

  21 ora fa

  Zdin me me gjet k**rin me i ra me dore I pa pam I bane kinez tan 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Shkodra

  • HUMOR & INFORMATION

   HUMOR & INFORMATION

   21 ora fa

   DONI NJE KANAL VERTET INTERESANT????? KLIKONI KANALIN TIM SRZ JO SE ESHTE I IMI PO JA KLIKOJE DHE DO E SHOHESH NQS STE PELQEN MOS SHIKO ASNJE VIDEO SKA PROBLEM, ZOTI TE RUAJT

 • Sonila Sonila

  Sonila Sonila

  23 ore fa

  Cja ka fut me rop shpie OTR the best

  • HUMOR & INFORMATION

   HUMOR & INFORMATION

   21 ora fa

   DONI NJE KANAL VERTET INTERESANT????? KLIKONI KANALIN TIM SRZ JO SE ESHTE I IMI PO JA KLIKOJE DHE DO E SHOHESH NQS STE PELQEN MOS SHIKO ASNJE VIDEO SKA PROBLEM, ZOTI TE RUAJT

 • Arben Totaj

  Arben Totaj

  Giorno fa

  Po ik or lale ti ke 151 suba se veq nje cop kari se sje per don xhonin ti se ta shtin kryt ne bole

 • Kledjan Lico

  Kledjan Lico

  Giorno fa

  Shout out to 2pac!!!!!!!

  • HUMOR & INFORMATION

   HUMOR & INFORMATION

   21 ora fa

   DONI NJE KANAL VERTET INTERESANT????? KLIKONI KANALIN TIM SRZ JO SE ESHTE I IMI PO JA KLIKOJE DHE DO E SHOHESH NQS STE PELQEN MOS SHIKO ASNJE VIDEO SKA PROBLEM, ZOTI TE RUAJT __

 • Alban Istrefi

  Alban Istrefi

  Giorno fa

  💥💥💥

 • Elton Shira

  Elton Shira

  Giorno fa

  Je thjesht kampjon vlla ska si ti ne frystile 👌

 • shkelqim lita

  shkelqim lita

  Giorno fa

  king i't is a hellbaniaz

 • Th1Conッ

  Th1Conッ

  Giorno fa

  Nuk degjoj shum rap shqip por kjo ishte 🔥🔥 Mbyllje goje per 2 sekonda😂😂 YOU'RE THE FKIN ONE BRO

 • Fatmira Toja

  Fatmira Toja

  Giorno fa

  big like

 • Denisa Dena

  Denisa Dena

  Giorno fa

  KING NOIZY DHE VARROSI..PERFUNDIMISHT MA KNAQIN SHPIRTIN ME KTO DISSA ..

 • samuel hoxha

  samuel hoxha

  Giorno fa

  Kush e nidigjon disin me te bukur te varrosit te 2021 te boj like👌👌👌

 • platon raxha

  platon raxha

  Giorno fa

  ky po ky Eshte vk
  Vetem me te shame sikur vetem ky vk di me sha 🖕

 • FF BADBOY

  FF BADBOY

  Giorno fa

  Per ke esht ky disi

  • NO NAME

   NO NAME

   Giorno fa

   1| Bik Kik 2| Don Phenom 3| Cllevio 4| Fero 5| MatoLale 6| K-ALBLO 7| Meriton 8| Don Xhon 9| Marin 10| ILLMILL NAJ SUBCRIBE TE RUJT ZOTI NQS PO AGJERON AGJERIM SA ME TE LEHT

 • mustafa reci

  mustafa reci

  Giorno fa

  Super👌

 • meti.offcial04

  meti.offcial04

  Giorno fa

  Ej opill ikarit mos bodisa podil pars qifsha

 • Mishel Marku

  Mishel Marku

  Giorno fa

  🔝

 • UniversalMusic-ALBANIA

  UniversalMusic-ALBANIA

  Giorno fa

  Rob ma kara skam pa. Burri 40vjec tu sha big Kiken qe o hala 17vjec. E keqja osht qe Kika se ka sha kurrkun varrosin. BIG KIK do jet B.I.G edhe Mato ka mo shume talent se krej grupi 40vjecarve qe i ka ardh koha me i lon venin rinis.

 • klodjan torino

  klodjan torino

  Giorno fa

  je njesh

 • Xhani Mustafi

  Xhani Mustafi

  Giorno fa

  1 gur 10 plluma 👍👍👍👍

 • Muhamed Zuberi

  Muhamed Zuberi

  Giorno fa

  ta qhift spilqi tetoves nonon taj n pidh

 • jay s

  jay s

  Giorno fa

  Super diss
  I ka shkaterruar krejt

 • Unkknown Profile

  Unkknown Profile

  Giorno fa

  Qysh me tbo diss 40 vjet 😂😂😂😂its ill Mill tka gjeg o grek

 • Isuf Kellciu

  Isuf Kellciu

  Giorno fa

  e ka myt

 • Carl Johnson

  Carl Johnson

  Giorno fa

  Kur ngjo 2pacun dhe fillo i qr tgjithve ndiss

 • Sumapluma

  Sumapluma

  Giorno fa

  Eja kuptoje se çfarë kuptimi ka kjo. Të rrofshin 11 vjeçarët se vetëm kolopuçat budallepsen mbas këtyre.

 • Morgana Morgi

  Morgana Morgi

  Giorno fa

  Si pjestare e komuntetit te kurvave,refuzoj t'i kemi pjestare rreperat qe ke permend Varros! Ja kaloj emrat e tyre komuntetit te rruspieve. Flm

 • 5Gaming

  5Gaming

  Giorno fa

  E prisja te dilte nje Diss si ky. Ja ke qr o plak hallall 🔥🔥🔥 u ke shkerdhy karrieren ketyre morrave tvegjel

 • Klajdi Peqini

  Klajdi Peqini

  Giorno fa

  Wtf ca super disi Ky I madh fare varros

 • Bekim Keshi

  Bekim Keshi

  Giorno fa

  👍

 • FF SOKOL

  FF SOKOL

  Giorno fa

  Disi me i fuqishem King OTR

 • me

  me

  2 giorni fa

  Noice

 • Ghostyy112

  Ghostyy112

  2 giorni fa

  Rep origjinal o na hoksh karin taj neve sicalli repovat n at beat. Hajde n tetov ti ham motrat

 • Fabjan Qose

  Fabjan Qose

  2 giorni fa

  Varroso je super rreper

 • Alma Pashaj

  Alma Pashaj

  2 giorni fa

  Kul
  J

 • Lyrics song

  Lyrics song

  2 giorni fa

  Mamin po nk bane like

 • Bledar Aziraj

  Bledar Aziraj

  2 giorni fa

  Rep Copy past

 • ii iio

  ii iio

  2 giorni fa

  alamet kinge😍😍🥰

 • Shyhret 123

  Shyhret 123

  2 giorni fa

  Woww kush osht aj tipi ja..... ro..🙉🙈🤮🤮
  😂😂😂💪🔥🔥🔥👏

 • Foti Leshi

  Foti Leshi

  2 giorni fa

  💪 Ike varrosur te gjith rrepert me kete dis

 • Arben Gjergjai

  Arben Gjergjai

  2 giorni fa

  Je i forte bro 👏

 • Mario Kola

  Mario Kola

  2 giorni fa

  Pkp ahahahaha po kur te tha noizy ban 5 pompa per me hy ne shpi ska rrejt gja Matolale qe ske shpi dhe jeton ne shpi me qera hik he kar je borgj deri ne fyt 🤭🤭🤭 pse sfol drejt o varros 😏😏

 • Valentin Deda

  Valentin Deda

  2 giorni fa

  😂😂😂😂😂 ropt je i madh

 • Albin Pajaziti

  Albin Pajaziti

  2 giorni fa

  Veq marini bon rap ma mir se kejt njerzt qe jon notr :p no hate just facts

  • Albin Pajaziti

   Albin Pajaziti

   2 giorni fa

   @Rap Vibez & Drill noizy osht shum i vjeter mu shty me kta , kta kan uri edhe jon gati me pelcit secilin mikrofon qka i del perpara ...

  • Rap Vibez & Drill

   Rap Vibez & Drill

   2 giorni fa

   Shko te kanga 1 her e mir e noizyt merr vaksinen tani e merr dozen e dyt kur ta qet noizy kangen e dyt

 • Albin Pajaziti

  Albin Pajaziti

  2 giorni fa

  Po ik more ani u maru bita pe boj accapells aaahahahahhaa

 • Albanian Bass boost music

  Albanian Bass boost music

  2 giorni fa

  Super duket si rap i viteve 90

 • corona virus

  corona virus

  2 giorni fa

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥disi me i mir ne bote

 • Hila TV

  Hila TV

  2 giorni fa

  wow me rob shpie sa super

 • Franko Dedndreaj

  Franko Dedndreaj

  2 giorni fa

  Jeni aq vari karsa sa per 2 shikime bani dissa 😂😂 keni met n97 prap 🖕🏻

 • Username ;

  Username ;

  2 giorni fa

  Veja gishtin kokes mor spillqi Tetoves
  Rri si burre mbas fjalve qe i qet prej gojes
  Normal nuk je Varrosi mor kokrra cifutit
  Kur ta thon mbiemrin, dukesh sikur t’thon m’honksh mutin🌹per ju #mutators qe do vini ktu

 • advv xdigital

  advv xdigital

  2 giorni fa

  Tkan dediku keng o jiet🤣🤣🤣#bigvarrosi

 • Ilir Dingo

  Ilir Dingo

  2 giorni fa

  NOIZY DHE VARROSI JA KAN MBYLLUR GOJEN TE GJITHE ATYRE QE I KAN BERE DISA . SUKSE "OTR LIND NUK BOHESH MO VLLA" 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • PAJTYM OFFICIAL

  PAJTYM OFFICIAL

  2 giorni fa

  sdi pse na ban si gangster ti Varros
  mete tu sha e u bone Famos
  a thu ju kam sha dhe une per fam
  a jeni ju qe na shani q'do kang
  keni lan nam tu permend TBA-n
  but can't f**k with the bronx
  you can't f**k with the Don
  un dredhi bojlil ti pin kamomil
  shqipe ske stil me at ftyr si debil
  gangsterat e londres love Unikatil
  tash tkam stresu,ma mir dredh naj fitil
  ti je shum fallco,ti sje rreal je komercial zanin skandal
  kam zanin brutal n'instrumental

  • Username ;

   Username ;

   2 giorni fa

   @advv xdigital lott🤣🤣 big 🆙

  • advv xdigital

   advv xdigital

   2 giorni fa

   Fol per veti thuj atij qe e ke zonin si gomari im kur qohet ne mengjesssss

 • Ff igli

  Ff igli

  2 giorni fa

  E makarena spo trem asnjonin 😂😂😂🤫😜😎👌

 • Silver

  Silver

  2 giorni fa

  King

 • Lil Leart

  Lil Leart

  2 giorni fa

  P9 shkurt e shqip

 • Mustaf Osmani

  Mustaf Osmani

  2 giorni fa

  😂😂😂 Pa fjal 👍

 • Milan Tr

  Milan Tr

  2 giorni fa

  I ka myt

 • urim halilaj

  urim halilaj

  2 giorni fa

  rroft Dibra me krahina

 • Daniela Koci

  Daniela Koci

  2 giorni fa

  Auu fuck meritoni fuck don xhoni fuck escobars,merruni me kta bishat tani leje fare skeni shans

 • Kreshnik Veliaj

  Kreshnik Veliaj

  2 giorni fa

  Varrosi just shut it down again

 • Kamu Yamato

  Kamu Yamato

  2 giorni fa

  Bravo shqipe💪🏻🇦🇱 love this shit bro💪🏻

 • Dani DonSilva

  Dani DonSilva

  2 giorni fa

  This is fire

 • ST THE ONE

  ST THE ONE

  2 giorni fa

  Gelsi hapi restorant varrosi per me pre shiritin 🥶

  • advv xdigital

   advv xdigital

   2 giorni fa

   Muti ca ben ?

 • Liku Likjano

  Liku Likjano

  2 giorni fa

  Super fare Ska shons te Boi nai kush tjeter ket lloi recitimi

 • Nari Cani

  Nari Cani

  2 giorni fa

  Bobobo bravo. Super. Deri. Tani. M bo. Dis varrosi numer 1

 • Artur Cullhaj

  Artur Cullhaj

  2 giorni fa

  Kjo duhet me dal konga vitit

 • TheKing

  TheKing

  2 giorni fa

  big one

 • King die Rogani

  King die Rogani

  2 giorni fa

  E ke dhi

 • Anis Ducati750

  Anis Ducati750

  2 giorni fa

  Legjendaaaa 💪🙏

 • 1124 2114

  1124 2114

  2 giorni fa

  Super diss💯❤

 • Pse Kaq Serioz

  Pse Kaq Serioz

  3 giorni fa

  paolo dybala smundet kurr me u bo Legjend si #Maldini 🔥🔥🔥

 • Fjori Fjori

  Fjori Fjori

  3 giorni fa

  Shum e kopjuar kjo muzika :hit em up

  • advv xdigital

   advv xdigital

   2 giorni fa

   E dim vlla mos u mundoni me na bo leksione beati i 2 pac eshte por teksti i shkruar nga ai vet .

 • paola i.m.r.

  paola i.m.r.

  3 giorni fa

  Se ke q* profesoreshen ja ke marr ngoj Profesorit. KAKAAAAA I KA MYT 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Big Brother

  Big Brother

  3 giorni fa

  Varrosi King je !!!!!!

 • Dark Ripper Beatz

  Dark Ripper Beatz

  3 giorni fa

  E ka krenuar 2pac me kete diss me beatin e 2pac🙌

 • COBOROLINDA

  COBOROLINDA

  3 giorni fa

  Nuk jam fans e dissave po that’s dope man🔥🔥

 • Albin Berisha

  Albin Berisha

  3 giorni fa

  Diss don xhonit

 • Shkoder Alb

  Shkoder Alb

  3 giorni fa

  131

 • Orgest carciu

  Orgest carciu

  3 giorni fa

  2pac junior

 • XxxTentacion Fans

  XxxTentacion Fans

  3 giorni fa

  Copy Tupac

 • Perputhen Fans

  Perputhen Fans

  3 giorni fa

  Rrespekt une 24 ore e degjoje se qija motre diss t qifsha dissin e matos kjo po eshte diss i forte zoti ju rujte 👌🏻👌🏻🤲🏻🤲🏻👌🏻👊🏻👊🏻👊🏻👌🏻👌🏻👊🏻🤲🏻👑❤❤🌹🌹🌹

 • Dyrrah Dyrracium

  Dyrrah Dyrracium

  3 giorni fa

  mu sme pelqen muzika rrap as sja kam iden se jam komplet e kunderta se degjoj ktu e 30 vjet muzike elektronike.por ky e paska qa kte