Getinjo - Pare

Pubblicato il 17 giu 2021
visualizzazioni 1 270 334
341

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Video : Noar Krasniqi
Instrumental: PlugBeats
Getinjo - Pare


2EURO MUSIC
Commenti  
 • Samche Imeri

  Samche Imeri

  20 ore fa

  Getinjo few years earlyer Aedin sa shum t dua oj moj pare..

 • gaz veliqi

  gaz veliqi

  Giorno fa

  Mesazh shum imir

 • Lusilavicishta

  Lusilavicishta

  5 giorni fa

  Super❤️👁👄😭

 • Lukas Llukas

  Lukas Llukas

  5 giorni fa

  Ti je gjigand

 • Bossi Droges

  Bossi Droges

  5 giorni fa

  Kte keng duhet ta degjoj pronari im😭

 • Alban 40

  Alban 40

  6 giorni fa

  Ama vet me s klas

 • Leon Art

  Leon Art

  6 giorni fa

  2PAC SHQIPTAR

 • Qemal Uku

  Qemal Uku

  8 giorni fa

  super kenge,me vjen keq qe esht e nenvlersuar

 • MaLA

  MaLA

  11 giorni fa

  Realitet e pares 💪🏻👊🏻

 • ALBANIA EAGLE

  ALBANIA EAGLE

  11 giorni fa

  Po hyri paria ne mes ka mbaru cdo gje..

 • Ylli Kola

  Ylli Kola

  12 giorni fa

  Bravo getting parka back giti faret

 • Tony hesapi

  Tony hesapi

  13 giorni fa

  Hallall getinjo I ke ra kokes ai leku poshter ka mor ne qaf gjith planetin

 • ARtty high

  ARtty high

  14 giorni fa

  Mos mkallxo ti mu per pare kur je tu vozit E class, edhe ore ma t shtrejt se E classa

 • Lyrics Bobi

  Lyrics Bobi

  14 giorni fa

  Brravo Geti te lumte me kete kenge i meriton 100M like♥️

 • salsanoofficial

  salsanoofficial

  15 giorni fa

  Shume e forte kjo kange shume e vertet super shume fjale tforta 🔥

 • aclacl

  aclacl

  16 giorni fa

  Getinjo meriton vendin e Parë

 • ele ktrical

  ele ktrical

  17 giorni fa

  legjend ka me ngel geti

 • Albjon Maklekaj

  Albjon Maklekaj

  17 giorni fa

  Kinh

 • frenk valley

  frenk valley

  18 giorni fa

  parja, sex, dhe fame jan deshira qe njeriu duhet ti kotrolloj.. controll your self dont give too lust.

 • Albert Gabriel

  Albert Gabriel

  19 giorni fa

  👑👑👑👑💸💸💸💸👑👑👑👑

 • Kristian Prendi

  Kristian Prendi

  19 giorni fa

  🔥🔥🔥🔥🤘🤘🤘🤘🤘🤘

 • Valmir Bukoshi

  Valmir Bukoshi

  20 giorni fa

  Roman me 2000faqe ne 3 Minuta. 🙌🙌🙌

 • Edmond Dedvukaj

  Edmond Dedvukaj

  20 giorni fa

  Prej ksaj kang qe se ke ba per pare, tka dal ma e bukur se krejt ato komercialet (opinioni jem) rrespekt

 • mmpj twod

  mmpj twod

  21 giorno fa

  I vetmi reper qe cdo fjal qe e qet e ka te sakt , rrespekte gjergj fishta i hip hopit ❤️❤️❤️

 • Kebab Trailer

  Kebab Trailer

  21 giorno fa

  Parja left the chat

 • Bobiras G

  Bobiras G

  22 giorni fa

  PARJA LEFT THE CHAT....

 • Le Lui

  Le Lui

  22 giorni fa

  Je i madhë Gentinjo 🤝 🇦🇱

 • NOTHING

  NOTHING

  22 giorni fa

  Schum fort amo hiq se paske mixu bro

 • Shpresa Hyseni

  Shpresa Hyseni

  22 giorni fa

  Duhet ta degjojne 7.7 miliard banoret e botes. Eshte marre si ka kaq pak klikime me nje mesazh gjigand qe mban nen vete. Te lumte Gentinjo 👏👏👏

  • doliio volay

   doliio volay

   22 giorni fa

   shum i ki tekset ma te mira se mozzik. Bile po shtin me mendu e jo veq qite shite...

 • Badalli Nuhi Nuhi

  Badalli Nuhi Nuhi

  23 giorni fa

  Getinijo sakatinjo

 • noizy noizy

  noizy noizy

  23 giorni fa

  te lumte goja o vlla e ke qa kte keng 🙌

 • Laco Laco

  Laco Laco

  23 giorni fa

  Rrespekte vlla po ban hip hop bravo❤👌
  Bravo edhe per kangen 👌🙏

 • Gabriell Koci

  Gabriell Koci

  23 giorni fa

  Thojna Zot faleminderit saher t'bojna pare
  A n'fakt parja osht dreqi që na qiti fare
  Parën nuk e boni Zoti po e boni idioti
  Parja ta prish zemrën, t'shtin me harru kush osht i joti !
  #BravoGetinjo je nr 1 e veq kush lodhet me bo muzik ne 2021 se kjo keng eshte dhe do mbetet Hit 👍👌

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   22 giorni fa

   Ata qe kan ber disslike u ka djeg pak😂😂

 • NewWorld

  NewWorld

  23 giorni fa

  super tekst,realitet i goditur ,urime per kete teks

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  23 giorni fa

  Defenitivisht 👏👏👏👏👍

 • Axh3r A

  Axh3r A

  24 giorni fa

  edhe lapsit i vjen marre kur e kap Geti ndore..se mendon se seshte i denje per fjalet e kti mjeshtri

 • Zyrafete Kadrijaj

  Zyrafete Kadrijaj

  24 giorni fa

  Shum tekst i vertet per kohen e parshtashme

 • ema art

  ema art

  24 giorni fa

  o njerz lutnu per zot ta kem shneten familjen mes kqyrni me prek havajen me dor knaqnu me qata qe e keni elhamdulah i zotit tjemi te knaqur me ti me qat rrisk qe najke dhan mes ta keqpordormi ta kthejm shpinet ty familjes amin inshalla

  • wnnalis cioov

   wnnalis cioov

   23 giorni fa

   Bkr

 • ema art

  ema art

  24 giorni fa

  Rrespekt vlla keng me shum domethanje

 • D N

  D N

  24 giorni fa

  Po dalim nbitcoina krejt qr mos po bahet ma mire

 • bb4live inter

  bb4live inter

  24 giorni fa

  Parja tshtini me menu se je tu knaq po kurr su knaqe..kjo ishte fjala.ma.kuptimplot e tan kanges rrespekt

 • Mr. Man

  Mr. Man

  24 giorni fa

  shum i ki tekset ma te mira se mozzik. Bile po shtin me mendu e jo veq qite shite...

 • Alberta Dodaj

  Alberta Dodaj

  24 giorni fa

  Getinjo 4years ago realizon kengen: O moj pare, duke I shprehur dashurine😂 Tani diss me kete 🥴🥴😬 Ndaje mendjen vella ben apo sben😜

 • Lejla Lejla

  Lejla Lejla

  25 giorni fa

  👏👏👏

 • Lejla Lejla

  Lejla Lejla

  25 giorni fa

  👏👏👏

 • Alfa Brooklyn

  Alfa Brooklyn

  26 giorni fa

  E ki myt krejt ket beat KING!!!!!

 • Vesel Albooz

  Vesel Albooz

  26 giorni fa

  Fakte 💯

 • ToniSadiku

  ToniSadiku

  26 giorni fa

  Kurgjo kunder kerkuj ama mos t qet muzika as 1 artist GETINJO e ka mshel per si vjet

 • Albanian UK

  Albanian UK

  26 giorni fa

  A din sa shum te du o moj pare o moj pare
  Tash kundra pares
  E le ba paren ti bac. Pa pare ste jep kerkush rendsi

 • Luan Keraku

  Luan Keraku

  26 giorni fa

  Ked e Verdetë është gedo😔🥺🤍👑🪐

 • des ist

  des ist

  26 giorni fa

  Getinjo Sot: parja tfliq
  Getinjo para pak vite: oh Sa shum te dua oh moj pare
  Kerkush nuk e mer qesi budall serioz

  • Meriton Kuchi

   Meriton Kuchi

   26 giorni fa

   Po nuk o to thon mos boni pare mesazhi o me pare ndryshoje jeten jo veten o stahor ti qifsha trut e peshkit qe i paske

 • Tayna

  Tayna

  26 giorni fa

  Bkr

 • Florent Rexhepi

  Florent Rexhepi

  27 giorni fa

  geti : a edin sa shum te dua o moj pare

 • Bruna Malaj

  Bruna Malaj

  27 giorni fa

  Super text

 • Bruna Malaj

  Bruna Malaj

  27 giorni fa

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • John

  John

  27 giorni fa

  Super kenge. 😍 Dhe ska dit qe se dëgjoj ket këngë 😍❤️
  .
  Dhe. Mezi po pres të dali ne stori e ista dhe fb si këngë 😍

 • caush boduri

  caush boduri

  27 giorni fa

  Nje mesazh me nje te verterte e hidhur👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • GILI - VI

  GILI - VI

  27 giorni fa

  Histori e vertet me fakT🙏🙏🙏💪💪🇦🇱

 • Jorgen Tresa

  Jorgen Tresa

  27 giorni fa

  O djeg🔥

 • Valentin Pergjoka

  Valentin Pergjoka

  27 giorni fa

  E ke myt vlla...qa na bani kjo pare i bani tgjitha kto qe thua ti edhe ma shume

 • mikea hiooi

  mikea hiooi

  27 giorni fa

  Kjo kenge eshte me plote kuptimin e fjales "ART"

 • Oznek Official

  Oznek Official

  27 giorni fa

  feat with Doza mc

 • pashk sokoli

  pashk sokoli

  27 giorni fa

  gang mat mir bot nuk kam ni ma shum po sillet parja sesa globi

 • Besnik Hebibi

  Besnik Hebibi

  28 giorni fa

  Kush eka bo dislike ja qifsha 12 mi nana

 • Orest Kubolli

  Orest Kubolli

  28 giorni fa

  Iku UNIKKATILI
  erdhi GETINJO

  • mikea hiooi

   mikea hiooi

   27 giorni fa

   1 super keng me super mesazh qe ska kap 1 milion. Normal duhet me knu deal jo real

 • berat beluli

  berat beluli

  28 giorni fa

  Shum e vertet realitetin eke than bravo

 • miko foin

  miko foin

  28 giorni fa

  Amazing song 👏

 • fitim haziri

  fitim haziri

  28 giorni fa

  bravo getinjo shum te fort e paske bo qit muzik

 • Kastriot Tërvoli

  Kastriot Tërvoli

  28 giorni fa

  Keng me kuptim zmra

 • Jul Kind

  Jul Kind

  28 giorni fa

  Respekt. Je I madh. E vertet. Kush ka pare

 • Ismail Qemali

  Ismail Qemali

  29 giorni fa

  Wow! Nuk degjova as nje fjal te pavertet, vetem realitetin 👏👏😥

  • miko foin

   miko foin

   28 giorni fa

   Halla koft

 • MilimetriOfficial S-14

  MilimetriOfficial S-14

  29 giorni fa

  hallall per kto fjal e ishalla i thirrin menjes SHQIPTART me rrespektu njoni tjetrin ma shum se me e vra se na hongri dreqi ne shqiptarve tu vra per pare

 • XArdian

  XArdian

  29 giorni fa

  Respekt kerjt

 • sokin jon

  sokin jon

  29 giorni fa

  REAL TALK👏

 • Albin Etemi

  Albin Etemi

  29 giorni fa

  A osh qeky qaj qe thojke a e din sa shum te dua o moj pare - per ty krejt tzezat i boj 🤐🤷‍♂️

  • MyidolRikiS

   MyidolRikiS

   27 giorni fa

   Ktu nuk ka thon qe nuk e don paren, po thjesht që se qka po t'shtin me bo për pare..

 • erkida

  erkida

  29 giorni fa

  😑pa pare ti sdo e kishe nxjerr kengen

 • gioyu comi

  gioyu comi

  29 giorni fa

  Melisa:1 dit 1.2 m Getinjo:1 dit 300 k Kshu vlersohen artistet e vertet ☹💔

 • Faby Sel

  Faby Sel

  29 giorni fa

  1 super keng me super mesazh qe ska kap 1 milion. Normal duhet me knu deal jo real

  • sokin jon

   sokin jon

   29 giorni fa

   👐 super broo

 • Elvis Shijaku

  Elvis Shijaku

  29 giorni fa

  Big shaq-chicken shop ... super mix ke ba 👏👏👏@getinjo 👑

 • deep hause

  deep hause

  29 giorni fa

  Njeriu teksteve me i madhi

 • Ledi Ledi1

  Ledi Ledi1

  29 giorni fa

  Nuk din me ngju keng shqiptaret kjo esht super geng

  • Ledi Ledi1

   Ledi Ledi1

   28 giorni fa

   @gioyu comi o yll

  • gioyu comi

   gioyu comi

   29 giorni fa

   A e din sa shum te dua o moj pareee ???

 • Arlind Vishaj

  Arlind Vishaj

  29 giorni fa

  Kno ti kno

 • I am shkodran albanian

  I am shkodran albanian

  29 giorni fa

  E ke nje bravo asnje fjale qe e ke then ste bie ne tok ky esht realitet dhe pse ti e ke perkthy ne keng dhe nje her bravoo te qoft je njeri nga rap artistat ma te mir

 • Sadije Bunjaku

  Sadije Bunjaku

  29 giorni fa

  Halla koft

 • Gerta Begaj

  Gerta Begaj

  29 giorni fa

  Super mesazh super tekst 👏👏

 • King Balû

  King Balû

  29 giorni fa

  King Je 👑👑👑🙏

 • leart dauti

  leart dauti

  Mese fa

  Yeah
  E vërtetë, parën e dojna kejt
  Amo parja
  Nejse spo foli, [?]
  Yeah, yeah
  [Verse 1]
  Thojna zot faleminderit saher t'bojna pare
  A n'fakt parja osht dreqi që na qiti t'fare
  Parën nuk e boni zoti po e boni idioti
  Parja ta prish zemrën, t'shtin me harru kush osht i joti
  E për pare t'don i joti, t'don femra, t'don shoki
  Me pare i padituni bohet ma i forti
  Parja ka vler edhe nese e mlon llomi
  Ma shum po sillet parja sot, sesa globi
  Çka skom bo për pare po e di që osht e keqe
  Parja m'shtini me nejt me njerz që i kom bezvesе
  Parja t'shtini me shti shumë drog nëpër kese
  Parja t'shtini mе prish vetën, me ja ngul tjerve
  Parja t'shtini mu bo nervoz e mi bërtit nanës
  Parja t'shtini mu bo pis me ja kthy fjalën babës
  Parja t'shtini mos me ja dit vlerën asni vajzës
  Ti bon qadush për pare nuk e ki pikën e marrës
  Chorus]
  Fell, ma fell se oqeani
  E ma fell se parja so asnoni
  Ferr, ferrin ju a pe kuptoni?
  Ferri o n'tok, njeri parja e pruni
  Fell, ma fell se oqeani
  E ma fell se parja so asnoni
  Ferr, ferrin ju a po e kuptoni?
  Ferri o ntok, njeri parja e pruni (Yeah, yeah)
  [Verse 2]
  E spo di ku me ja nis sa tkqija i boni parja
  Parja osht arsyja pse dikun nodh percarja
  Mes gjakut, fisit, shoqnis u thyn ligjet
  Parja hini n'mes e qiti njerin prej kikës
  Parja t'shtini ty mu bo shpiun me shti llafe
  Parja t'shtini mu bo mut me hangër mut pa fakte
  Parja t'shtini me bo luft me harru fjalën "paqe"
  Parja t'shtini me menu që je tu u knaq po kurr su knaqe
  Parja t'shtini me mar n'qaf njerin mos me lon t'qet
  Miliona pare lojn miliona njerz pa jet
  Kur ta kshyrsh osh veq ni flet, shit
  E për kët flet o njeri jeta u shit
  Lumturia, u fik, dashnia u shtyp
  Mjalta u bo guri, u shëndrru n'kryp
  S'ka lidhje ku beson, n'xhami ose n'kryq
  Parja tka bo me harru kush o Zoti yt
  Chorus]
  Fell, ma fell se oqeani
  E ma fell se parja so asnoni
  Ferr, ferrin ju a pe kuptoni?
  Ferri o n'tok, njeri parja e pruni
  Fell, ma fell se oqeani
  E ma fell se parja so asnoni
  Ferr, ferrin ju a pe kuptoni?
  Ferri o n'tok, njeri parja e pruni

 • Nafi Qovanaj

  Nafi Qovanaj

  Mese fa

  SHUM RESPEKT PER GENTINJON SHUM PE NDEGJOJ KANGEN BRAVO TE LUMT

 • Violeta Rangjelovikj

  Violeta Rangjelovikj

  Mese fa

  Shummm real njeri je

 • Violeta Rangjelovikj

  Violeta Rangjelovikj

  Mese fa

  Zemerrr jeee

 • Violeta Rangjelovikj

  Violeta Rangjelovikj

  Mese fa

  Bravo geti

 • Trimi Bytyqi

  Trimi Bytyqi

  Mese fa

  👐 super broo

 • malvina abdiu

  malvina abdiu

  Mese fa

  Another level ⬆️

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  Mese fa

  I vetmi reper qe cdo fjal qe e qet e ka te sakt , rrespekte gjergj fishta i hip hopit ❤️❤️❤️

 • Leonit Berisha

  Leonit Berisha

  Mese fa

  A e din sa shum te dua o moj pareee ???

 • toni toni

  toni toni

  Mese fa

  o bro shum te forte paske qit rrespekte per ty

 • Kumanova 92

  Kumanova 92

  Mese fa

  Vetem 28.00like? E ato qe e bajn disslike skan jet.

 • Dis Bobi

  Dis Bobi

  Mese fa

  Si kam mundsi qe kenget me mesazh kan kaq pak klikime rsp getinjo 🙏🏻🙏🏻🧿

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   Mese fa

   Super kengë

 • doire aintu

  doire aintu

  Mese fa

  I vetmi reper qe cdo fjal qe e qet e ka te sakt , rrespekte gjergj fishta i hip hopit ❤️❤️❤️

 • K.S.O. King

  K.S.O. King

  Mese fa

  Qish veten ti. Kur qona prej Gjumit e falenderoj Zotin se jom shnosh. Se je Rrugaq ti nuk osht kejt Kosova more Klloshar