Sërish tensione; Antonela largohet nga studio pas batutave nën zë të Blerimit- Përputhen, 4 Maj 2021

Pubblicato il 4 mag 2021
visualizzazioni 1 104 836
11 000

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on IT-home Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Top Channel Albania
Commenti  
 • Lorenci Shkodra

  Lorenci Shkodra

  Mese fa

  Sara eshte e rrahur nga jeta duket se ka shume eksperience me djem ketu ka ardhur per fame dhe per te tallur b..me te gjithe

 • petro mersinllari

  petro mersinllari

  Mese fa

  😥😥😥😥

 • Leandra Malshi

  Leandra Malshi

  Mese fa

  Blerimi njeri shumë fake

 • elite monster

  elite monster

  Mese fa

  nuk e imagjinoj dot sa i lumtur do jem kur te dali Antonela nga emisioni njeriu me i shpifur ne shpirt ofendon pa pik te drejte na ka shpif emisionin

 • EVERYTHING FROM FOOTBALL

  EVERYTHING FROM FOOTBALL

  Mese fa

  17:40 Sajmiri duartrokisni mer se osht takimi jem 😂😂😂😂😂😂

 • D L

  D L

  Mese fa

  eshte i vetmi emision qe sa her i shikoj vetem qesh edhe arjani qe ishte pak si serios tani me duket qesharak me keta hahahaha

 • Arbelin Dauti

  Arbelin Dauti

  Mese fa

  Blerim humb kohen kot tu permend ate antonelen

 • nieooj gotoy

  nieooj gotoy

  Mese fa

  Te gjithe ata Qe kanë agjeruar ALLAHU jau Pranofte amin

 • whorebag000

  whorebag000

  Mese fa

  Bravo Boraaa ❤️ woman’s woman!

 • Adriana Ganellari

  Adriana Ganellari

  Mese fa

  Edhe 💯 pranvera t'lumtura

 • vbddfy euuyt

  vbddfy euuyt

  Mese fa

  Pershendes te gjith shqiptaret qe jan ne kurbet dhe qe shikojn perputhen larg familjes zoti ju dhent shendet dhe lumturi ne jet🙏

 • edcvgftyu tgbhuji

  edcvgftyu tgbhuji

  Mese fa

  Accosted by Police Officers
  One day at noon in the summer of 2013, when I was ready to get off work and go home, three officers from the local police station rushed into my shop. The supervisor said viciously, “Somebody reported you for practicing Falun Dafa and spreading it to others. Are you still practicing Falun Dafa?”

  I replied firmly, “Since I read Dafa books, I have improved my temper and I have become healthier.” One of the young officers asked me to write it down. I said, “I won’t write any note. You three men shouldn’t force me, a woman, to do such a thing. I am good person and I have the right to speak in my shop. Your duty as a police officer is to catch and discipline bad guys.” They were shocked. They left and never came back to make trouble for me.

  I continued clarifying the truth in my barber shop. Although I have been clarifying the truth to people, I haven’t had much time for Fa study due to my busy work schedule.

  There is a big gap between diligent fellow Dafa practitioners and me. After I joined the newly formed Fa-study group in 2014, my cultivation state has greatly improved.

  With the help of fellow practitioners, I set up a material production site at my home to provide materials to fellow practitioners in my Fa study group.

  • nieooj gotoy

   nieooj gotoy

   Mese fa

   Bravo Blerim je nje person i drejtperdrejt 🥰🥰

 • Mirton Mirt

  Mirton Mirt

  Mese fa

  *****MEVLAN SHABA NJE NIVEL I ULET TURPERUES: "MARTOHET" PER LETRA NE GJERMANI, DHE E LE PASTAJ VAJZEN SAPO MERR LETRAT - A NUK ESHTE TALLJE KJO MER ZOTI SHAB*********
  Ky Mevlan Shaba, si Shabe qe osht, thote e deklaron se nuk eshte ne emision per tu tallur me vajzat e publikun.
  Po ate vajzen ne Gjermani qe e more dhe u "martove" per letra, pastaj pa pike morali e turpi e le (dmth e more ne qafe, i shkaterrove jeten) - a nuk eshte tallje me vajzat dhe jeten e tyre kjo (pavaresisht ne cfare pjese te planetit jane ato), o Shabe?
  Ky Shaba eshte nivel i ulet shume, me keta "perfaqesohemi" ne Gjermani ne ???!!!!!
  Ka ikur e ka ardhur nja pese here deri tani nga Gjermania, ndersa eshte ne kete program televiziv.
  Pse ka kete nevoje kaq te madhe ky per te shkuar kaq shpesh ne Gjermani, me nderprerje kaq te shumta nga ky programi "Perputhen"?!!
  Apo ka merak qe aferat e droges ne Gjermani mos i shkojne keq, apo ndoshta e therrasin boset e droges atje dhe duhet me doemos te zbatoje "urdher - paraqitjen" tek boset.
  --- Kavajsit e Gjermanise ---- Maj, 2021
  =====================================================

  • vbddfy euuyt

   vbddfy euuyt

   Mese fa

   O Blerim mos humb koh me ate Lopen e malsis se eshte bugiarda falsa e ma fallco Bora me Arjani

 • Dhurata Zeneli

  Dhurata Zeneli

  Mese fa

  Po ti moj idjote kerkon burre e i therret "Vella sa injorante je moj dhembcakalle....🤣🤣

 • Dhurata Zeneli

  Dhurata Zeneli

  Mese fa

  Antonela kungull eshte e kunguj di te thote , o Zot asnji sja ka vjedhur zemren ,spo ja var njeri te shkretes 🤣🤣🤣🤣

 • Terramare

  Terramare

  Mese fa

  na plasi trapi

 • Vaso Zeppelli

  Vaso Zeppelli

  Mese fa

  Antonela e do blerimin. Po sja var fare blerimi 🤣🤣🤣

 • Abdyl Isufi

  Abdyl Isufi

  Mese fa

  bravo antonela po tallesh me djem e vajza dhe me produksjonin dhe me arjanin

 • sehhi vooty

  sehhi vooty

  Mese fa

  Shkofsh e mos u kthefsh moj Antonela, se na myte duke u munduar te behesh interesante.

 • Ermela Luti

  Ermela Luti

  Mese fa

  Antonela super genjeshtare, ka dal 100her qe genjen. Qe esht gjeja me e ulet. Genje sy per sy. Bo te kesh ne shpi nje si puna asaj te fut ngrop familjarisht. Zoti na rujt nga kto njerez

 • Arta Koschel

  Arta Koschel

  Mese fa

  Po si mor mevlan a thuhet kam qene i martuar pa letra ....po si nuk ju vje turp thu kam qene i martu per letra a nuk e di qe eshte e paligjshme

 • petro mersinllari

  petro mersinllari

  Mese fa

  Vetem mevlani eshte i mire

  • sehhi vooty

   sehhi vooty

   Mese fa

   Mendoj qe nuk quhet takim kur e le si qen djalin dhe ajo shkon trajtohet,o Saimir pse behesh kaq i trashe more djale?Aristela dhe Sara kane shume te drejte.

 • niki

  niki

  Mese fa

  Un se kuptoj sindi e juli qa po presin per te dalur as me skenar spo i bejne cift😀😀

 • Eda Hushi

  Eda Hushi

  Mese fa

  29:33 kur Blerimi i thot Antonelës:Mbylle gojën a po nin mbylle gojen 😅😅😅😅çfar ftyre bën Antonela😂😂

 • ERJON

  ERJON

  Mese fa

  😂😂😂😂JULI: pu to kseris ti ime ego 😂😂

 • Shpresa Syla

  Shpresa Syla

  Mese fa

  Bravo Blerim je nje person i drejtperdrejt 🥰🥰

 • Mehmet Muhadri

  Mehmet Muhadri

  Mese fa

  Atdhev asht King👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 • Sejdia Toni

  Sejdia Toni

  Mese fa

  Kot jeni te gjith

 • Nikita Cara

  Nikita Cara

  Mese fa

  O Blerim mos humb koh me ate Lopen e malsis se eshte bugiarda falsa e ma fallco Bora me Arjani

 • Nikita Cara

  Nikita Cara

  Mese fa

  Le nam o Bora tu mbroj Antonelen ti dhe Arjani,per Sindin nk ben kshtu ti Bora lat nam ajo smerzitet ja ka ber mir Blerimi respekte

 • Madridista Real C. F.

  Madridista Real C. F.

  Mese fa

  10:30 Sindi: e respektoj shum mendimin tend😂

 • Klodiana Arapi

  Klodiana Arapi

  Mese fa

  O blerim o bobe i plasjes te vertetes ne fytyre 💪 bravo , sa mire ja ben asaj zhgarravines Antoneles sa me lehteson ate mllefin qe kam sa her e shikoj , ato ca dua tja plas une Dhe shume te tjer ne fytyre asaj 1 lekshit ja plas ti Dhe mbeso e di sa relaksohem kur ti i flet asaj 😂.
  Sa per ty o Sajmir djali je I vogel akoma per tu fut ne ate emisjon shoku , sje per ate turm aty ti , se ty te han Dhe ti sje ndjen prape se prape 🤚

 • internet daja

  internet daja

  Mese fa

  OOOOOOOO Produsion pse talleni me shikuesit se keni thene ka penalizimi per ato qe ikin ne mes te emisionit apo asht skenar i juaj per shikushmeri shume bajate kjo gje

 • Amor Amor

  Amor Amor

  Mese fa

  Antonela 🤮🤮🤮🤮🤮 mbeturin je . Na e shpife me ate surratin

 • Genève Suisse

  Genève Suisse

  Mese fa

  Blerim je shume inteligjent,me edukate,me moral !Histerikja Antonel u cmend se nuk i ecen loja e saj e piset e shume e ulet me ty Blerim djali,bravo!

 • Kliton Bylyku

  Kliton Bylyku

  Mese fa

  ky qenka vk ...sidomos me i puth doren 🤮

 • Genève Suisse

  Genève Suisse

  Mese fa

  *Mendoj qe nuk quhet takim kur e le si qen djalin dhe ajo shkon trajtohet,o Saimir pse behesh kaq i trashe more djale?Aristela dhe Sara kane shume te drejte.*

 • kevin reno

  kevin reno

  Mese fa

  Blerimo je cun kampion, mire ja ben bundrave qe shtiren ,je njish 👍

 • Muhamed Albania

  Muhamed Albania

  Mese fa

  Hekne ket antonelen nga programi

 • Muhamed Albania

  Muhamed Albania

  Mese fa

  Blerim hallall 🔥

 • Mirela Tafa

  Mirela Tafa

  Mese fa

  Hahahahahaha sa e foret ajo qe tha Sara kur te dali Sajmiri me nje femer do i thuaj do iki un nje dy ore dhe ti me prit ketu se do vi o Sajmir ktheu realitetit se Sara nuk e pati me te keq per te miren tende e pati 😂😂😂😂😂😂.

 • erion leo

  erion leo

  Mese fa

  Aman kjo Antonela me kete ndoshta ndoshta po prgj njier po-jo!

 • nex toro

  nex toro

  Mese fa

  o qimi po a buhet burri gomar ore po mos or burr mo bjer kaq posht

 • Nermin Zekiri

  Nermin Zekiri

  Mese fa

  Unë po të them turp të qoft Arian konomi që mbron Antonelën e shqipen e nxorret për të njejtën arsye

 • Unknown Disaster

  Unknown Disaster

  Mese fa

  Ska faj Blerimi se Antoneles i ka hyre vetja ne qejf por e gjora si duket nuk e di se eshte si nje 40 vjeqe mendoj se do tpershtatej me shum me “burrat e perputhen 40” 😂😂😂🤡🤡

 • Donissb Shemshovassb

  Donissb Shemshovassb

  Mese fa

  KUSH E SHIKON PRPUTHEN VEÇ PER BOREN like

 • S P

  S P

  Mese fa

  O arian blerimi ka drejten e k... as nje te drejt nuk ka se e njooh nga afer at mut po nje gja mund ta them aj ka ardh aty veq fam me marr as nje gja tjeter....

 • Hysi Tropoja

  Hysi Tropoja

  Mese fa

  Po ca shko mas asaj kares o sajmo qr me mir puth i lyps nrrug se doren e antonels

 • Ledjana Prenga Official

  Ledjana Prenga Official

  Mese fa

  https://youtu.be/8vayKxB2qXA

 • ali loki

  ali loki

  Mese fa

  ky blerimi
  duhet te largohet nga programi

 • Mery Sallaku

  Mery Sallaku

  Mese fa

  Juli😂😂😂♥️

 • Noizy Fans

  Noizy Fans

  Mese fa

  Kjo Antonela Shikon Veq Me U Perla Me Blerimin Po Blerimi Nuk Dorzohet Shpresoj Prej Ksaj Antoneles Mos T Ishte Antonela Ne Perputhen Per Bes Emisooni Ish Pelqy Me shum

 • Isra Fejzi

  Isra Fejzi

  Mese fa

  Oj Antonela na ke bezdis edhe bolet , ti je njejt si Linda Morina, ajo Brune ti Bionde

 • Anna

  Anna

  Mese fa

  hHaha binjaket keshtu binjaket ashtu eh cja bere mire. por kjo gjynah per moshen qe ka antonela se duhet si grua 50 vjece qe merret me llafe dhe si mbyllet njer goja

 • Illyrian Blood

  Illyrian Blood

  Mese fa

  Ma shpifen me kto rreklama gjdo 5minuta

 • I.M.E Z

  I.M.E Z

  Mese fa

  Per letra nuk besoj qe eshte martuar mevlani sepse. Me letra te italis ketu bohen edhe letrat e Gjermanis po thuj o mevlan qe je ke qen I martuar shkurt.

 • Shqipe Berisha

  Shqipe Berisha

  Mese fa

  Pse shqipja spo nihet gjall mo me dissa me spijunime

 • kristian ndoka

  kristian ndoka

  Mese fa

  Aristela e shef veten me princin si e ka 7 vjet mrapa 😂😂

 • apollo news

  apollo news

  Mese fa

  Shqipëria me aq sa kan ngel është kthyer një fshat i vogël ku qarkullon gjithçka brenda një dite me mediat si lokalet e vogla të fshatrave që me një kafe i mer vesh të gjitha nga politika mbaron te përputhen edhe nga darka futja gjumit se i njëjti degradim është edhe të nesërmen

 • Ester Carkanji

  Ester Carkanji

  Mese fa

  O njerez po ky Riniani ku iku?😐

 • Durim Morina

  Durim Morina

  Mese fa

  Për ket qëllim Sara është deklaruar për ty o gelian jom I bindur 100% edhe pse von do ta kuptosh

 • Ersila Myrtaj

  Ersila Myrtaj

  Mese fa

  Sajmiri "duartrokisni mo se eshte takimi im "🤪🤪🙄🙄

 • Xhulio Fier

  Xhulio Fier

  Mese fa

  A mor shok ti sikur ke ngel ne der cne ti takim me antonelen ajo esh tu tall trapin me ty qenke shum idobet me femrat po aty duhet Fation Kuqari qe nje god uji ikerkoi ajo tietra itha s'jam lepurush kurse ti puthe doren ksaj shko puthja nenes obobe jo ksaj zhulaqes ✌️✌️✌️✌️@Fation Kuqari

 • Suzana Allmuca

  Suzana Allmuca

  Mese fa

  Arjan eproduksioni qite nga emisioni Anto......se po bo corap cunat Blerimi eshte djale i mire e nuk bje ne kurfhin e gocave.Bravoooooo Blerim keshtu vepro

 • Mustaf Beqiri

  Mustaf Beqiri

  Mese fa

  Femen ma pa karakter se Antonela nuk ka ne kerkun ne shqiptare epa ftyr epa moralshme

 • Berat Ramadani

  Berat Ramadani

  Mese fa

  Antonela modeli me i keq i femres shqiptare femer degjeneruse..

 • Gentjana Kaja

  Gentjana Kaja

  Mese fa

  O pika o Mevlan per famen tende dhe tè tjereve aty. 😂😂😂

 • Bajram Musaj

  Bajram Musaj

  Mese fa

  Edhe po tishte femra e vetme shiptare kurr skisha pranu me dal me ta kjo nuk ka karakter apsulut e pa fytyr asht

 • Mboon Risa

  Mboon Risa

  Mese fa

  Nje gje nuk e kuptoj Mevlani me trup rojen perse nuk ikin cfare presin? Per te mbushur moshen per pension?

 • TIDA Official

  TIDA Official

  Mese fa

  Se nuk me rrihej pa e e then.amon hiqmani sajmirin buz shtremtin .se me acaroj kur flet .nje buz lart nje buz posht .vetem per faktin qe flet ashtu e urrej

 • Silvia Konti

  Silvia Konti

  Mese fa

  Kan ber sex qe cke me te 100%....antonela me atdheun

 • Manou Firmo

  Manou Firmo

  Mese fa

  Sa e Shp8fur Ledjana si grua 45 vjece me kater femije

 • eni tpz

  eni tpz

  Mese fa

  As nji vit emisjon ene eshte ber banale fare.. Pa interest serjoz. Vetem skena fallco.. Vk..

 • Αλμπι κοτσι FILE TEMA

  Αλμπι κοτσι FILE TEMA

  Mese fa

  Hhahaha juli pu tokseris ime ego

 • Genc Tahiri

  Genc Tahiri

  Mese fa

  Dhasht Perendija keni jet te lumtur Lediana-Mevlani se sa per kercim jeni mos vet 🤗

 • Marciela Toledo

  Marciela Toledo

  Mese fa

  O Saimir të lumtë goja për replikën ndaj Sarës, që i lejon vetes të ofendojë të tjerët në takimin e tyre

 • Gucci Mane

  Gucci Mane

  Mese fa

  Mevlani esht njeriu me i qelbur aty brenda

 • Mihane Ukshini

  Mihane Ukshini

  Mese fa

  Bravo mevlan Ledijana jeni met mirt

 • snowflake

  snowflake

  Mese fa

  Sa vjec esht kjo antonela?

 • Jaja Axhami

  Jaja Axhami

  Mese fa

  Julin per auto stop tash e ka ma.mir se e njofin e morin ma kollaj

 • niki

  niki

  Mese fa

  Skenare pa lidhje beni per te fituar ca lek duke genjyer popullin 😀🤧

 • Jaja Axhami

  Jaja Axhami

  Mese fa

  Nermal qe nuk ka coment pozitiv per ket Lop

 • i cekan

  i cekan

  Mese fa

  Jena gjenerata me e degjeneruar e antivlerave!

 • Aida Selimi

  Aida Selimi

  Mese fa

  Shum ke te drejt blerim

 • Opps Yas

  Opps Yas

  Mese fa

  Mevlani ledijana ju dua shum super cifit i perputhen ju dua shum❤❤❤❤

 • Deni Deni

  Deni Deni

  Mese fa

  giljani fallco komplet

 • Ergysi Gysi

  Ergysi Gysi

  Mese fa

  Sajmiri smer vesh qa fol ma vk osht qaty

 • shqipet e drenices shqipet

  shqipet e drenices shqipet

  Mese fa

  apo Antunelen e kisha rra me letar te lagur sepse osht shum e pist turp i qoft

 • Anila Cani

  Anila Cani

  Mese fa

  Sa më shumë unlike këtij emisioni njerëz se na e shpifën me fallcitete

 • Fatbardha shijaku

  Fatbardha shijaku

  Mese fa

  Antonela largou nga perputhen se askush ste don mre ty 🤢🤮

 • Aliasi Opaj

  Aliasi Opaj

  Mese fa

  Bora sot si e pergjumur se kapte situaten dot poashtu edhe Antonela sikur ishin çkordinuar athu ta kene nga 🧿

 • kingi king 2020

  kingi king 2020

  Mese fa

  O PRODUKSION ZGJOHUNI NGA GJUMI QKA LESHI E MBANI ANTONELEN ATY , NUK MUNDEMI TA DUROJM AT FEMER FALLCO ...

 • Fabiola Live

  Fabiola Live

  Mese fa

  Antonela.... manipulatore, e pafytyre, asgje natyrale e gjitha e bere, fallco,e keqe me gjithe kuptimin e fjales etj,etj.
  Cuna ju lutem evitoni femra si kjo se i be i nder famijles dhe mbi te gjitha vetes tuaj.🤨

 • AsEll Yaha

  AsEll Yaha

  Mese fa

  Ne te ardhmen Bora do jet Opioniste 🙄

 • Era Alda

  Era Alda

  Mese fa

  Takimi I Bukur🤗🤗 Bravo Sajmir E sigurt Qe Antonela ka Lidhje Jasht Me Blerimin

 • Nadire Broli

  Nadire Broli

  Mese fa

  po je shkonizuar o menlan sa e vertet duhet me u pa kjo gjo se ke bo kuror ne gjermani

 • Pana Bee

  Pana Bee

  Mese fa

  O arjan mjaft mor burr i dheut me kte antonelen sikur ta ka bo mama e mbron

 • Flavio Sina

  Flavio Sina

  Mese fa

  Arjani : julit prej fames i vjen turp te beje autostop tani
  Juli: kohe te vjetra ato o arjan , se marr 6ooo evro per 1 reklame , kam blere makinen time tani.

 • Nadire Broli

  Nadire Broli

  Mese fa

  o blerim bravo te qoft inshalla pac fat ne jet nuk je pr ate emisjon ti or djal se aty jon fyt per lek ti je me karakter ndryshe ledjana ishte per ty qe ka karakter te fort mir ja bone ti assaj i vjen hakut allall re qoft jo si mevlani qe nuk ka burrni tani ne fund po i vjen bezesheshja me antonelen me kto levizjet qe po ben

 • Marisja Marra

  Marisja Marra

  Mese fa

  Sa e urrej kte antonelen