Ronela Hajati ft Vig Poppa - ALO

Pubblicato il 20 giu 2021
visualizzazioni 3 107 449
700

Melody and lyrics: Ronela Hajati ,Vig Poppa, Osman Mula,Agim Doçi
Music, mix and arrangement: Cekicbeatz
Styling : Zaimina Vasjari/ ZV Store - Anisa Collection
Hair and M.U.A : BS Beauty

Ronela Hajati
Commenti  
 • Eleni Nurellari

  Eleni Nurellari

  Giorno fa

  Sa shpifur🤢🤮🤢🤮

 • Andi Balaj

  Andi Balaj

  3 giorni fa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • ema elena

  ema elena

  5 giorni fa

  Hit bre🔥

 • Hysen Sadedin

  Hysen Sadedin

  5 giorni fa

  keng e bukur

 • Liri Kaliqi

  Liri Kaliqi

  6 giorni fa

  Bravo bravo bravo e madhe per ronelen shume bukur mrekulli shume prurje e bukur fantastike

 • sokin jon

  sokin jon

  7 giorni fa

  Alo alo alo ty te degjoja 🙈🤭 Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja🙃🥺🧸

 • bruna diko

  bruna diko

  7 giorni fa

  Shum e bukur Ronela si karamele e embel zeri i saj bombastik kenga nje mbrekulli bravo yll je

  • doliio volay

   doliio volay

   5 giorni fa

   Vdeksha une per ty moooj

 • mmpj twod

  mmpj twod

  8 giorni fa

  Pa shijuar mire “aventura” plase hitin tjeter 🤣🔥🔥

 • Arber Zeka

  Arber Zeka

  9 giorni fa

  komunistat I kan bo kongt ma te kallta ne shqiptari folni ju sa te doni ❤

 • Anisa Balla

  Anisa Balla

  9 giorni fa

  Anisa says she is not going anywhere near the end because they Don't worry about your business partner with the company and your family members and friends who are interested to share the same process that you are doing well in other countries as well in other areas to make the decision easier and easier than you might expect to achieve the business will continue working together for years now because of your business partners with your company in the best decisions and what they are working together for years now because you Don't have much time to be able for many companies that they are willing for you when you have the opportunity you need for your business partner for your company before they have to be successful with the company will not be responsible with the company and to make the decision easier because they're going through your work to do something about it than they did before and then you know how much money they have been through and they will have a good understanding of the business and marketing efforts and how they are willing with them in the next generation or something like thinking and doing something new for them because they're not working out the best decisions and what you can achieve the desired results and will continue working with your business partners with a strong customer support team to ensure you have the opportunity you need for your future success with the product butterfliesto from the same level process and you will need more information about your company to make the decision easier and easier for people to get the best decisions you could make the decision easier because they're going through the work experience with the best decisions and what you have the best possible way for everyone to understand what you're going through the process to ensure your customers to be successful with your team members with a new job and

  • sokin jon

   sokin jon

   7 giorni fa

   tend te ngroht un pran e doja 2x S'e fsheha lumturin dhe ne cast te thash "te dua" Dhe kjo ndodh tek cdo njeri

 • Muza

  Muza

  10 giorni fa

  shum artiste e mire bravo Ronela

  • Muza

   Muza

   7 giorni fa

   @mmpj twod po

  • mmpj twod

   mmpj twod

   8 giorni fa

   thjesht perfekt

 • GameOver Bi_***

  GameOver Bi_***

  11 giorni fa

  Popa make mungu

 • GameOver Bi_***

  GameOver Bi_***

  11 giorni fa

  Hit ju lumt 🤙🤙

 • niddg viiut

  niddg viiut

  11 giorni fa

  Pa shijuar mire “aventura” plase hitin tjeter 🤣🔥🔥

 • Valbona Frroku

  Valbona Frroku

  12 giorni fa

  Ronela kurre sme ka pelqyer por kjo keng me pelqeu shum kete here

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  12 giorni fa

  Me ne fund ronela po merr views e merituar 1 miljon per 3 dit. We can do better guys

 • Laura12 Perlesi

  Laura12 Perlesi

  13 giorni fa

  Mund te rrish nje her pa kopjuar ariana granden @ariana grande

  • niddg viiut

   niddg viiut

   11 giorni fa

   Ronela te lumt 😇😇😍😍😍

 • doire aintu

  doire aintu

  14 giorni fa

  Super Ronela... Kush mendon se Ronela po shkelqen kete vere me kenget qe ka promovuar🙋‍♀️🙋‍♂️🇦🇱

 • Jhonatan da Rosa

  Jhonatan da Rosa

  14 giorni fa

  Brazil Loves U

 • Albanian Forever

  Albanian Forever

  14 giorni fa

  Vdeksha une per ty moooj

  • wnnalis cioov

   wnnalis cioov

   12 giorni fa

   Pa dyshim hit i veres 100% sukses. Keng qe me kojton radion Iliria 😅. E sjell ne nje version super. Vig Poppa the King

 • gioyu comi

  gioyu comi

  15 giorni fa

  Super Ronela... Kush mendon se Ronela po shkelqen kete vere me kenget qe ka promovuar🙋‍♀️🙋‍♂️🇦🇱

  • doire aintu

   doire aintu

   14 giorni fa

   Pa dyshim hit i veres 100% sukses. Keng qe me kojton radion Iliria 😅. E sjell ne nje version super. Vig Poppa the King

 • ari Toni

  ari Toni

  15 giorni fa

  Ronela je shum Wild!

 • p l

  p l

  16 giorni fa

  O baby thirrem
  Po jetoj me kujtime
  Dhe sa kohe zemra ime?
  Mbetem vec me inat, kjo dashni me afat
  Na ka lon vetem boll u zgat
  Kena bo shum gabime
  Pastaj ram ne mendime vetem
  Hajde gutu dhe pak, mos em ler me u plak
  Tu te thirr une jam
  Alo, alo, alo, alo, alo, alo
  Ty po t'pres, baby
  Alo, alo, alo, alo, alo, alo
  Dej n'mengjes, aj jaj jaj
  Alo, alo, alo, alo, alo, alo
  Per ty vdes, aj
  O baby, alo, alo, alo, alo, alo, alo
  Pran telefonit me ma qel
  Alo, alo, alo
  Ty te degjoja
  Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja
  2x
  Vig Poppa:
  Busy, busy
  Kaniher e thirr, dej busy busy
  E ti po menon qe jam me tjeterkon, po je ka gabon e
  Se kudo qe jom, mendt te ti i kom
  ... Let me get it on
  Baby ca po bon?
  Pse ton kohen rri vec en telefon?
  Se po lyp ti llogari me t'dhon
  Qado qe e boj s'em beson
  Te dy:
  Mos ta nin per mu
  Se di qysh o prap ja boj ti thu "s'ta nin per mu"
  Po ca ki me bo kur shkoj?
  Niher em knaq, tani em plas
  Niher je ferr, tani ekstaz
  Kthena en shpi, 50 missed calls
  Tash s'ta kthej se tash jam pissed off!
  Ronela:
  Alo, alo, alo
  Ty te degjoja
  Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja
  2x
  S'e fsheha lumturin dhe ne cast te thash "te dua"
  Dhe kjo ndodh tek cdo njeri

  • miko foin

   miko foin

   14 giorni fa

   😘❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💕💕💕💕👍👍👍👍😀

 • Citadel

  Citadel

  16 giorni fa

  vajzat te kuptojn se te jesh e shendeteshme eshte 1 .cunat nuk duan anoreksike

  • gioyu comi

   gioyu comi

   15 giorni fa

   Ronela dashuria❤️

 • Citadel

  Citadel

  16 giorni fa

  thjesht perfekt

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  17 giorni fa

  Ropa: ¡SUPER! Clips de video: ¡SUPER! Ronela: ¡UNA DE LAS MUJERES MÁS HERMOSAS DE ALBANIA! Saludos desde España

 • aola wili

  aola wili

  17 giorni fa

  Ronela dashuria❤️

 • Stela Bela

  Stela Bela

  18 giorni fa

  Bravo 👏 Vig Poppa sa ka kumb pesh dukesh mire

 • alida flus

  alida flus

  18 giorni fa

  Ни чего не понимаю, но прикольно слушать

 • Gjinovefa Drita

  Gjinovefa Drita

  19 giorni fa

  Ronela te lumt 😇😇😍😍😍

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   17 giorni fa

   it-home.info/milk/rMuy2I6st5F_ybw/video

 • Vjosa Pangja

  Vjosa Pangja

  19 giorni fa

  Sa 🌟je Shum Respekt

  • aola wili

   aola wili

   17 giorni fa

   Djali dajes tim e ka ne zemer kete kenge dhe e din permençt i ka 1 vjet

 • Fikret Bujzi

  Fikret Bujzi

  19 giorni fa

  Pa dyshim hit i veres 100% sukses. Keng qe me kojton radion Iliria 😅. E sjell ne nje version super. Vig Poppa the King

 • TIBETI QEPANI

  TIBETI QEPANI

  19 giorni fa

  Zemra ime sa shum t kam perze.mer ronela😍😍😍😍

  • alida flus

   alida flus

   18 giorni fa

   Alo alo alo ty te degjoja 🙈🤭 Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja🙃🥺🧸

 • Altin Kita

  Altin Kita

  19 giorni fa

  Ca dreqin doni qe bastardoni kenget e vjetra

 • MYNYR

  MYNYR

  20 giorni fa

  😘❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💕💕💕💕👍👍👍👍😀

 • dolita windo

  dolita windo

  20 giorni fa

  Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

 • Nader Hajati

  Nader Hajati

  20 giorni fa

  منم حاجاتی هستم

 • yuoop noke

  yuoop noke

  21 giorno fa

  Ronela dashuria❤️

 • Joy Sena

  Joy Sena

  22 giorni fa

  Energjia e zerit qe ka Ronela rralle kengetare e ka!

 • Edlira Nikolli

  Edlira Nikolli

  22 giorni fa

  Super Ronela ⭐🤗

  • dolita windo

   dolita windo

   20 giorni fa

   😍😍😍😍😍😍😍😍😘

 • my everything

  my everything

  22 giorni fa

  https://www.youtube.com/watch?v=10oz4MnGl9g

 • Fatjon Suli

  Fatjon Suli

  22 giorni fa

  Nje artiste e vertet

  • Fatjon Suli

   Fatjon Suli

   21 giorno fa

   @aola wili edhe ti si dive po dukesh na e trego pak veten 😉

  • aola wili

   aola wili

   22 giorni fa

   O Diva e artisteve shqiptar

 • FLORDI

  FLORDI

  22 giorni fa

  https://youtu.be/IiyrYxVZFfY

 • Lea's World

  Lea's World

  22 giorni fa

  Djali dajes tim e ka ne zemer kete kenge dhe e din permençt i ka 1 vjet

 • iPhoneShqip

  iPhoneShqip

  23 giorni fa

  A ban me dit pse u nda Vig Poppa me Lumi B qe jan kan ne grup

 • lumturi myzeqari🧸🌏❤🔐

  lumturi myzeqari🧸🌏❤🔐

  23 giorni fa

  Alo alo alo ty te degjoja 🙈🤭
  Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja🙃🥺🧸

 • Lina Lana

  Lina Lana

  23 giorni fa

  Sa e bukur ☘️

 • Visar Ismaili

  Visar Ismaili

  23 giorni fa

  Super 🤩

 • valbona Bona

  valbona Bona

  23 giorni fa

  Omg Vig Poppa Sa esht dobesuar , I shkonte me shum shendeti ,, his killing it tho !!

 • Mentor Ujku

  Mentor Ujku

  23 giorni fa

  Shume bukur , fantastike ,, vig poppa super rreper ,,

 • MYNYR

  MYNYR

  24 giorni fa

  😋

 • MYNYR

  MYNYR

  24 giorni fa

  😍😍😍😍😍😍😍😍😘

 • saan baby

  saan baby

  24 giorni fa

  remix me nicky jam

 • Ansel Ansel

  Ansel Ansel

  24 giorni fa

  Vig poppa 🔥🔥🔥🔥🔥

 • Toni Peposhi

  Toni Peposhi

  24 giorni fa

  O Diva e artisteve shqiptar

 • Nikolas Aleku

  Nikolas Aleku

  24 giorni fa

  Marshallah bicepsi per vdekje

 • Kubanezi

  Kubanezi

  24 giorni fa

  Shum palidhije shum shum katastrof oj lop se si lop je ber

 • YoutubeDiscriber

  YoutubeDiscriber

  24 giorni fa

  Paska ra n'Pesh Vigi 👊🏻

 • Kena princees

  Kena princees

  24 giorni fa

  Super 💟💪

 • Rinolga Karaçi

  Rinolga Karaçi

  24 giorni fa

  Lyrics
  Alo, alo, alo
  Ty te degjoja
  Dhe zerin tend te ngrohte une prane e doja
  S'e fsheha lumturine dhe ne cast te thashe "te dua"
  Dhe kjo ndodh tek cdo njeri
  Ronela:
  Alo, alo, alo
  Ty te degjoja
  Dhe zerin tend te ngrohte une prane e doja
  O baby thirrem
  Po jetoj me kujtime
  Dhe sa kohe zemra ime?
  Mbetem vec me inat, kjo dashni me afat
  Na ka lon vetem boll u zgat
  Kena bo shume gabime
  Pastaj rame ne mendime vetem
  Hajde gutu dhe pak, mos em ler me u plak
  Tu te thirr une jam
  Alo, alo, alo, alo, alo, alo
  Ty po t'pres, baby
  Alo, alo, alo, alo, alo, alo
  Deri n'mengjes, aj jaj jaj
  Alo, alo, alo, alo, alo, alo
  Per ty vdes, aj
  O baby, alo, alo, alo, alo, alo, alo
  Prane telefonit me ma qel
  Alo, alo, alo
  Ty te degjoja
  Dhe zerin tend te ngrohte une prane e doja
  2x
  Vig Poppa:
  Busy, busy
  Kaniher e thirr, del busy busy
  E ti po menon qe jam me tjeter kon, po je ka gabon e
  Se kudo qe jom, mendt te ti i kom
  What you're talking on?
  Let me get it on
  Baby ca po bon?
  Pse ton kohen rri vec en telefon?
  Se po lyp ti llogari me t'dhon
  Qa do qe e boj s'em beson
  Te dy:
  Mos ta nin per mu
  Se di qysh o prap ja boj ti thu "s'ta nin per mu"
  Po ca ki me bo kur shkoj?
  Niher em knaq, tani em plas
  Niher je ferr, tani ekstaz
  Kthena en shpi, 50 missed calls
  Tash s'ta kthej,se tash jam pised off!
  Ronela:
  Alo, alo, alo
  Ty te degjoja
  Dhe zerin tend te ngrohte une prane e doja
  2x
  S'e fshehem lumturine dhe ne cast te thashe "te dua"
  Dhe kjo ndodh tek cdo njeri

 • Kevin Edmond

  Kevin Edmond

  24 giorni fa

  👌🏻🥂

 • Alma Shahu

  Alma Shahu

  25 giorni fa

  👏👏👏💝

 • xhoi visi

  xhoi visi

  25 giorni fa

  Thjesht wowww

 • Orgito XHixha

  Orgito XHixha

  25 giorni fa

  A ti je tu mi ra tel ka 1 or pa nalu

 • xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  25 giorni fa

  Pa shijuar mire “aventura” plase hitin tjeter 🤣🔥🔥

 • It's Already Yours (Manifest Anything)

  It's Already Yours (Manifest Anything)

  25 giorni fa

  Nikki tutorials talks Albanian?

 • arta kolndreu

  arta kolndreu

  25 giorni fa

  😍😍

 • stela kapurani

  stela kapurani

  25 giorni fa

  Cdo gje e vjeter e artisteve te medhenj dhe tani ne new version blen dhe vjen shume bukur...

 • Lela Kovaci

  Lela Kovaci

  25 giorni fa

  🙏

  • xrrxy vvoi

   xrrxy vvoi

   25 giorni fa

   Je shum e mir

 • Emily An

  Emily An

  25 giorni fa

  Ronela duhet te ec me miliona klikime nuk e ka braktis kurr publikun sidomos vitet e fundit ka shperthy me fort vetem ❤️❤️🙏🏻

 • ANDERSON GJEKA

  ANDERSON GJEKA

  26 giorni fa

  kush shkoj e dëgjoj këngën origjinale?🔝🇦🇱🔝

 • Anxhela Mija

  Anxhela Mija

  26 giorni fa

  ❤❤❤❤🧡🧡🧡🧡💛💛💛💛♥️♥️♥️♥️💚💚💚💚🤍🤍🤍🤍

 • Kristofer Columbus

  Kristofer Columbus

  26 giorni fa

  Track gefällt so gar nicht. Sugar pop 🤮🤮🤮

  • Emily An

   Emily An

   25 giorni fa

   Po behen kenget e vjetra me fame hip hopi 2021

 • DESSAalboz

  DESSAalboz

  26 giorni fa

  Vig popa 🔥🔥🔥

 • clarita gorni

  clarita gorni

  26 giorni fa

  SA BUKUR KJO KENGE ME TE MADHIN LUAN ZHEGU , SA GJETJE E BUKUR SHUMEEE , KA LEZET DHE KENGET ATHERE T EKUJTOHEN SUPERRRRRRRRRR GJETJE

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  26 giorni fa

  Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

 • Marina Pesjaka

  Marina Pesjaka

  26 giorni fa

  Alo nje kenge sh e bukur te lumte zemer

 • Driteron Makjelara

  Driteron Makjelara

  27 giorni fa

  Kisha nje pyetje per te gjith kush e sheh komenton tim a smundet vetem keshtu muzika te nxjerin artistet shqiptar me patjeter duhet muzika me kokaina dhe sharje te ket bravo ronela

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   26 giorni fa

   Vig poppa new style respekte dhe Ronela hajati💚

 • Beko

  Beko

  27 giorni fa

  https://www.youtube.com/watch?v=DisirDyryzk

 • Lia G

  Lia G

  27 giorni fa

  Shume nice Kenga po bajat me keto paruke behesh ronela

 • Lira Kotsani

  Lira Kotsani

  27 giorni fa

  je fantasike Ronela je e perferuar ime gjithashtu .. e ke sjell shume te fresket kete kenge ..(alo alo.}. e ke qare..suksese!!!! sa por performance e sta kalon kush!!!

 • Alisona Vokri

  Alisona Vokri

  27 giorni fa

  Je shum e mir

 • Evi Allamani YT

  Evi Allamani YT

  28 giorni fa

  Super

 • ValoN

  ValoN

  28 giorni fa

  🇦🇱🇽🇰

 • Cassie

  Cassie

  28 giorni fa

  This melody 🦋🥵🔥

 • Melisa Rexhepi

  Melisa Rexhepi

  28 giorni fa

  Dyt super 😍😍😍😍

 • Eltklo Kucaj

  Eltklo Kucaj

  28 giorni fa

  Po behen kenget e vjetra me fame hip hopi 2021

 • Kalorsi_i nates Dark walkmann

  Kalorsi_i nates Dark walkmann

  28 giorni fa

  ... por nuk mujnd ta zavendesoje "Mala Gata" kengen tende me te bukur

 • vliduu zeeb

  vliduu zeeb

  28 giorni fa

  Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

 • Marina Pesjaka

  Marina Pesjaka

  28 giorni fa

  Sh bukur.te lumte

 • X Person

  X Person

  28 giorni fa

  Vig poppa new style respekte dhe Ronela hajati💚

 • misolou fout

  misolou fout

  28 giorni fa

  Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

  • vliduu zeeb

   vliduu zeeb

   28 giorni fa

   Rikthim i veçantë! 5* Urojmë që edhe këngëtarët e tjerë të ripërpunojnë magjinë e këngëve shqiptare të shekullit të shkuar.

 • liouy cnny

  liouy cnny

  29 giorni fa

  Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

 • Shema diellza

  Shema diellza

  29 giorni fa

  😍😍😍😍

 • 432hz GOD

  432hz GOD

  29 giorni fa

  Shqiptaret jan budalla . Pse thoni ju : se ne nuk ndihmojm njeri tjetrin po shofim kta

  • liouy cnny

   liouy cnny

   29 giorni fa

   Super kenge super hit super dy yje bravoooo hit veror ❤😘🥰😍😍

 • Massimo Remis

  Massimo Remis

  29 giorni fa

  Super ❤️❤️

 • Kozeta Z

  Kozeta Z

  29 giorni fa

  Per nje moment u ndjeva si ajo vajza e vogel kur degjoja Luan Zhegun. Ndjesi e bukur :) bravo Ronela

  • Malvina Karriqi

   Malvina Karriqi

   15 giorni fa

   Gh I paa PJ,k ? ( Z k

  • xrrxy vvoi

   xrrxy vvoi

   24 giorni fa

   Soo sweet, kengen e Luan Zhegut 😍 💕🍇🍒🍓

 • Ardi Mazreku

  Ardi Mazreku

  29 giorni fa

  Ronela Respket per ket kengtare ❤️❤️

 • sara mali

  sara mali

  29 giorni fa

  Ronela nje dashuri je super artiste dhe super goce danoce❤️

 • Rvve Duio

  Rvve Duio

  29 giorni fa

  Sapo me erdhi degjimi,pas shurdhimit nga Luana .Sh bukur Nela 😘Suksese 💙