Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan

visualizzazioni 6 269 532
26 000

fanlink.to/EraRamazan

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA


Teksti: Arian AGUSHI
Melodia: Kreshnik AVDIU
Aranzhman: Ardian KASTRATI
Mix \u0026 Mastering: Rrahman KRYEZIU
Video: Imagine FILMS
Skenari \u0026 Regjia: Arian AGUSHI

@Gold AG \u0026 Adem Ramadani - Era Ramazan
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi

Connect with Adem Ramadani
AdemRamadani...
ademramadani78Gold AG
Commenti  
 • Medina Sulo

  Medina Sulo

  Giorno fa

  Adem ramadani and revert back with me

 • AdnanDaci

  AdnanDaci

  2 giorni fa

  Kendofshi gjithmon shoket e mi ❤️🤍

 • Hajrie Rexha

  Hajrie Rexha

  4 giorni fa

  Halla ll koft Adem

 • Fatmir Gula

  Fatmir Gula

  5 giorni fa

  Shume
  Dua

 • Gafurr Dernjani

  Gafurr Dernjani

  5 giorni fa

  🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 • Shefije Ibraimi

  Shefije Ibraimi

  6 giorni fa

  llajk

 • Miranda Zunche

  Miranda Zunche

  7 giorni fa

  Bravo shum bukur

 • UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱

  UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱

  7 giorni fa

  Qka do me than ADEM RAMADANi ja pruni ton kto klikime

 • Elta Rakovica

  Elta Rakovica

  8 giorni fa

  Amnin

 • Jeta Ima

  Jeta Ima

  9 giorni fa

  Te lumt si gjeth keng te mira 🤲🤲🤲

 • Rijadidrizi Idrizi

  Rijadidrizi Idrizi

  9 giorni fa

  🤲🤲🤲🤲🕋🕋🕋🕋

 • Liridon Beqaj

  Liridon Beqaj

  11 giorni fa

  Ddf

 • Luljeta Stolliqi

  Luljeta Stolliqi

  11 giorni fa

  Shum bukur
  Goja ju lumt👏

 • Johnny Gringo

  Johnny Gringo

  12 giorni fa

  Shum e mir

 • Emir _YouTube

  Emir _YouTube

  13 giorni fa

  Gollde gjija

 • Adelina kuqi

  Adelina kuqi

  14 giorni fa

  🇦🇱🤝🇽🇰👏

 • Arbnor Musa

  Arbnor Musa

  14 giorni fa

  Anisa Musa💕💕💖💖💗💗💝💝💝💞❤❤

 • Leo

  Leo

  14 giorni fa

  I vetmi këngtarë që kur këndon më rrënqethë,je i paarritshëm i nderuari Adem

 • Shaip Sharku

  Shaip Sharku

  15 giorni fa

  ❤❤❤❤❤❤👼🏼👼🏼

 • Ramadan Berisha

  Ramadan Berisha

  15 giorni fa

  Adem ramadani mashallah qfar zani i bukur dhe gold ag shum mir gold ag allahu ju ruajt zoti me familje

 • Blerina Baliu

  Blerina Baliu

  15 giorni fa

  6 milion elhamdulilah🤲🏻💕

 • Sanije Salihu

  Sanije Salihu

  16 giorni fa

  Elhamdulilah ska si adem ramdani eshte nje ,ghithashtu gold elhamdulilah qdo her zotit

 • Vjollca Sinani

  Vjollca Sinani

  17 giorni fa

  39,760 €

 • Vjollca Sinani

  Vjollca Sinani

  17 giorni fa

  cftdhf

 • Vjollca Sinani

  Vjollca Sinani

  17 giorni fa

  good 👍 🦸‍♂️ 🦸‍♀️ 🧧 🤞 🤳 👍 🦸‍♂️ 🦸‍♀️ 🧧

 • Ramiz Aliu

  Ramiz Aliu

  17 giorni fa

  besoh me te dy syt e tyh qe e shikon kur mos harroni se seni ma i mir ne ket bot asht me knaq qata qe shum i nevohitete .......

 • C.E. k

  C.E. k

  19 giorni fa

  MashaAllah 🤲🏼❤️

 • Hassn Hodzic

  Hassn Hodzic

  19 giorni fa

  Selam iz 🇧🇦

 • Xhuljo Hoxhallari

  Xhuljo Hoxhallari

  19 giorni fa

  BRAVO JU QOFT KTYRE DJEMVE

 • Dimi 26

  Dimi 26

  20 giorni fa

  Goldi osht recitues, as rapper e as kengtar. Ademi osht ma i forti.

 • patroll dne

  patroll dne

  20 giorni fa

  Shkoni mar nlesh

 • Selo Zuberoviq

  Selo Zuberoviq

  20 giorni fa

  👍

 • lindi lataj

  lindi lataj

  22 giorni fa

  Brrravo

 • Lume Musa

  Lume Musa

  22 giorni fa

  Shume e mire Ramadan❤💞😇

 • skilsbros5 skilsbros5

  skilsbros5 skilsbros5

  23 giorni fa

  Okey bro schum i mir

 • asZOTI ISKATROFT JAHUDIT asa

  asZOTI ISKATROFT JAHUDIT asa

  23 giorni fa

  ABDUL MALIK

 • Gashi87 Gashi

  Gashi87 Gashi

  23 giorni fa

  👏😤

 • Agim Jashari

  Agim Jashari

  24 giorni fa

  Adem Ramadani Zoti te shperbleft 🤲🕌🕋❤

 • Lume Musa

  Lume Musa

  25 giorni fa

  Ahahhhahahhahahahahahhahaajjh❤❤❤❤❤❤💜💜💜💗💗💗💓💓💓💖💖💕💕💕💞💞💞💞❤❤❤❤❤💋

 • Lume Musa

  Lume Musa

  25 giorni fa

  Shum e mire eshte kenga

 • EGZON ANHELARMY OFFICIAL

  EGZON ANHELARMY OFFICIAL

  26 giorni fa

  WERTio

 • Al Pacino

  Al Pacino

  26 giorni fa

  Ishalla be eni ejngjuj

 • nevruz aruqi

  nevruz aruqi

  27 giorni fa

  allah

 • Abu AS

  Abu AS

  28 giorni fa

  Subhanallah ❤️☝️

 • Ensar Hasani

  Ensar Hasani

  28 giorni fa

  Amar

 • Avushe Sulejmani

  Avushe Sulejmani

  28 giorni fa

  pohiiid

 • Shkelqim Morina

  Shkelqim Morina

  29 giorni fa

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😔

 • Ardian Gosalci

  Ardian Gosalci

  29 giorni fa

  amin

 • Hetem Seferi

  Hetem Seferi

  29 giorni fa

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏💕💕💕💕💖💖💖

 • Urszula Gromadzka

  Urszula Gromadzka

  Mese fa

  Rahmi jak ra muo

 • Kadire Ymeri

  Kadire Ymeri

  Mese fa

  Allah fale Allah shtoje 🙏🙏🙏

 • Nafia Anastasi

  Nafia Anastasi

  Mese fa

  🤲🤲🤲

 • Ajter Mustafovska

  Ajter Mustafovska

  Mese fa

  workstation i

 • Buqe Gashi

  Buqe Gashi

  Mese fa

  Ketyre askush sja u kalon se jane me te miret

 • Erdin Berisha

  Erdin Berisha

  Mese fa

  Zoti ju ruajt

 • Dinore Krasniqi

  Dinore Krasniqi

  Mese fa

  E na gzut tanve

 • Dinore Krasniqi

  Dinore Krasniqi

  Mese fa

  Ju lumt o djem se na ban boten e zdrishme

 • sofe ademaj

  sofe ademaj

  Mese fa

  rjehrr idgs🥺🥺🥺😭😭

 • Ilir Aliti

  Ilir Aliti

  Mese fa

  Sa Ilahi Te bukur ❤️

 • Nehat Livareka

  Nehat Livareka

  Mese fa

  Besimtar me baterija jan u knaqen ti fitu lek ne emer te fes muslimane.

 • Mjellma Rigon

  Mjellma Rigon

  Mese fa

  Ryt

 • Leona Berisha

  Leona Berisha

  Mese fa

  0
  uh8h
  Nni
  m.
  Iih
  bo
  o

  Oo.

 • Hajro Dino

  Hajro Dino

  Mese fa

  Na ka knaq kjo kang per ramazan 🌹❤🤲 🇦🇱🇽🇰

 • Elsid Murati

  Elsid Murati

  Mese fa

  wj

 • Elsid Murati

  Elsid Murati

  Mese fa

  eg

 • Laurent Mijalica

  Laurent Mijalica

  Mese fa

  Mir

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  Mese fa

  Adem Ramadani Gold AG Allahu Ju Ruajt Amin Ya Rrabin

 • Asman Hoti

  Asman Hoti

  Mese fa

  Elhamdulilah, Elhamdulilah, Elhamdulilah rabulalemin!!!

 • Hana Krasniqi

  Hana Krasniqi

  Mese fa

  UN JAM MUSLIMANE PO JU THAM URIME FITER BAJRAMI TE GJITHVE ALLAHU JAV KA PRANU AGJERIMIN AMIN ☝️ SHUM MIR ADEM RAMADANI KE KENGDU DHE GOLDI KA KNU SHUM MIR SUKSESE ☝️🤲💜🤎🤩🤩😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Mese fa

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • niduoe stre

  niduoe stre

  Mese fa

  Ju lumte goja per kete kenge te mrekullueshme ! Nostalgji per kohet e vjetra !Zoti na e pranofte agjerimin ishaAllah !

 • Lime Shtufi

  Lime Shtufi

  Mese fa

  👏👏👏👏👏👏👏👍👍👍☝️☝️☝️

  • Lime Shtufi

   Lime Shtufi

   13 giorni fa

   ما شا ء الله

 • Pepa Ilda

  Pepa Ilda

  Mese fa

  🤲🏻🤲🏻

 • liridon bytyqi

  liridon bytyqi

  Mese fa

  Kjo ilahi ka me mbet emblematike per Ramazan,❤❤❤😭

  • opzz xsin

   opzz xsin

   Mese fa

   GJITH FALEMINDERIMET I TAKOJN VEQ ZOTIT 🤲☝❤

 • Rambothe Risa

  Rambothe Risa

  Mese fa

  Urine ❤❤❤❤💙💙

  • niduoe stre

   niduoe stre

   Mese fa

   lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • Sibora Gashi

  Sibora Gashi

  Mese fa

  Na knaqt me kto muzika oo zot ruj kta burra aq zemer mir❤Gold ag dhe ademi❤ shumm ilahi e bukur.

 • Marjo Kapedani

  Marjo Kapedani

  Mese fa

  Selame aljkum vella

 • k_rim_rimk 75paris

  k_rim_rimk 75paris

  Mese fa

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris

  k_rim_rimk 75paris

  Mese fa

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris

  k_rim_rimk 75paris

  Mese fa

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris

  k_rim_rimk 75paris

  Mese fa

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris

  k_rim_rimk 75paris

  Mese fa

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris

  k_rim_rimk 75paris

  Mese fa

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris

  k_rim_rimk 75paris

  Mese fa

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris

  k_rim_rimk 75paris

  Mese fa

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris

  k_rim_rimk 75paris

  Mese fa

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris

  k_rim_rimk 75paris

  Mese fa

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris

  k_rim_rimk 75paris

  Mese fa

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris

  k_rim_rimk 75paris

  Mese fa

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris

  k_rim_rimk 75paris

  Mese fa

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • Mahmoud Alesmail

  Mahmoud Alesmail

  Mese fa

  رمضان كريم:)

 • Kosova Ferizaj

  Kosova Ferizaj

  Mese fa

  Shkoj ramazani erdhi bajrami ❤❤❤👏👏

 • Lenci Gjoka

  Lenci Gjoka

  Mese fa

  O cfar ze te bukur ke adem te bekoft zoti

 • Arlind Hoxha

  Arlind Hoxha

  Mese fa

  Ju lumte goja per kete kenge te mrekullueshme ! Nostalgji per kohet e vjetra !Zoti na e pranofte agjerimin ishaAllah !

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   Mese fa

   Allahu ju ruajt e ju shperbleft jeni te pa zevendesueshem Per hajr na qofte ky muaj i bekuar Urime te gjithe musulmaneve😭❤❤❤🤲🤲🤲

 • moni ferizi

  moni ferizi

  Mese fa

  ℝ𝕒𝕞𝕒𝕫𝕒𝕟𝕚

 • Rinesa Berisha

  Rinesa Berisha

  Mese fa

  🤲🤲🤲🤲❤❤❤❤

 • Rexhep Treshnjeva

  Rexhep Treshnjeva

  Mese fa

  ju knoft zemra ☝

 • gezime tafxhafa

  gezime tafxhafa

  Mese fa

  Me tëvërtetë është shumë e bukur

 • ♡Sᗩᖇᗩ__ᒪYᖇIᑕS♡

  ♡Sᗩᖇᗩ__ᒪYᖇIᑕS♡

  Mese fa

  sikur te gith te kishim qen musliman e te lutim allahun qe krijoi cdo gje ZOTI AGJERIMIN JA U PRANOFT 💘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  • Qenan Bislimi

   Qenan Bislimi

   Mese fa

   Bv

 • Eda Axhami

  Eda Axhami

  Mese fa

  Urime bajrami musliman